Система, яка викликала на "дуель" Конституцію Росії, буде безжалісно зметена і навіки знищена

28 мая 2015
1967 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8856.jpg

Даремно Кремль намагається в черговий раз забити голову росіянам заборонами абортів, «небажаними» організаціями та черговим неймовірним порятунком Путіним фонду «Династія» від долі отримання статусу "іноземного агента".

Проблема Кремля зовсім в іншому. Збереглася від радянської влади система не має коду доступу до основ конституційного ладу молодої російської демократичної держави. Бажана притча про правонаступництво СРСР починає перетворюватися на труху, і зібрані скріпи, традиції та інше релігійне невігластво починають процес повного розкладання пропагандистського міфу, який намагалися створити чекісти.

Нашаровані на юрисдикцію Росії архаїчні прообрази минулого стали оживати зі своїми звичаями і претензіями на ідентичність — козаки, горяни, релігійні діячі та інші станові герої починають вимагати своє місце в теплих містечках влади. Мало того, кожна іпостась не просто хоче відродитися, але отримати визнання і загальне шанування.

Ми в кроці від протистояння всіх з усіма. Система, яка викликала на «дуель» Конституцію Росії, буде безжалісно зметена і навіки знищена. Пострадянська номенклатура помилково приписала собі повноваження і значення радянської системи, коли Конституція СРСР допускала такі перегини і бюрократичну гнучкість, так як основним фундаментом радянського ладу були не державні інститути влади, а ідеологія і однопартійна політична система.

У Кремлі вже з'явився присмак смерті, і все оточення Путіна приготувалося до рятівного стрибка на Захід. Не секрет, що для демонтажу будь-якого диктаторського режиму необхідно всього лише два перших заявника на знищення небезпечної політичної системи. Хто в призначену годину X першим встигне добігти до посольства США, не знає ніхто, але кожен хоче потрапити в цю заповітну двійку.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети