Сьогодні в парламенті дуже важливий день - блогер

2 июля 2015
3179 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9462.jpg

Сьогодні в парламенті дуже важливий день. Напевно, один з найважливіших і вирішальних засідань за останні місяці. Серед безлічі документів Верховна рада розгляне три ключових законопроекти, прийняття яких вже зовсім скоро може призвести до великих і важливих змін.

ЗАКОН ПРО НАЦІОНАЛЬНУ ПОЛІЦІЮ. Є закони, яких чекаєш і сподіваєшся, а є документи, за які хворієш. Я не буду багато писати про важливість прийняття цього закону. Я знаю, як багато праці, поту і крові вклали у цей закон в міністерстві Авакова; як довго, болісно і терпляче правили його у профільному комітеті Юрій Луценко, Віктор Чумак, Андрій Кожем'якін та ін. Але ще більше я знаю, скільки уважних і небайдужих хлопців, нових поліцейських стежитимуть за завтрашнім засіданням парламенту, до останнього сумніваючись, що у нас вистачить волі запустити цей процес. Якщо закон буде прийнятий, я впевнений, він стане першим променем у тривалому тунелі суспільних очікувань — нова поліція буде першою реформою, яку відчує кожен. Обдурити когось піаром і популізмом вже не вийде: ми або зробимо це, або ні. Я дуже вірю і хочу, щоб у нас вийшло.

ЗАКОН ПРО МІСЦЕВІ ВИБОРИ. Може стати першим кроком до зміни всієї виборчої системи в країні не тільки на місцевому, але й на загальнонаціональному рівні. На жаль, це не той варіант документа, який хотілося б прийняти. Але це початок великого шляху. Самим кардинальним нововведенням стане пропорційна система виборів з «майже» відкритими списками в обласні, районні та міські ради.

ЗАКОН ПРО ПРОЗОРІСТЬ ВЛАСНОСТІ ЗМІ. Документ зобов'яже всі телеканали розкрити інформацію про реальну структуру власності та кінцевих бенефеціарах. Це закон, якого ми чекали багато років. Особисто мені його гостро не вистачає з 2013 року, коли рейдери захопили телеканал ТВі, на якому я працював, і, прикриваючись корпоративним конфліктом, передали його в управління Сергію Арбузову і його сателітам.

Звичайно, це не всі важливі питання порядку денного. Але якщо нам вдасться взяти хоча б ці три документа, завтрашнє засідання сміливо можна буде назвати ще одним невеликим кроком уперед. До зустрічі в залі засідань.

Похожие статьи:

Женский разделКожного дня потрібно задумувати 3 важливих справи

Здоровье и медицинаЧому не можна зранку пити каву?

Общество​Британці дуже часто плутають дні тижня

Новости ОбществаАдреси прийому документів для оформлення біметричних паспортів

ОбществоЗавтра в Києві буде найспекотніший день за останні 80 років

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети