Сьогодні в Україні пройдуть чергові вибори

25 октября 2015
2879 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10748.jpg

Сьогодні 25 жовтня в Україні пройдуть чергові вибори. На цей раз обиратимуть мерів міст, районних та селищних голів, а також депутатів до місцевих рад. Вибори проходитимуть за новим законом, який дозволять вибирати депутатів до районних і міських рад за пропорційною системою. У сільські та селищні ради вибори буде проводитися за мажоритарною системою.

У Маріуполі, де були дозволені місцеві вибори, заговорили про їх перенесення в передодні самих виборів. Як повідомили українські ЗМІ, члени територіальної виборчої комісії попросили ЦВК перенести дату проведення виборів в Маріуполі. Повідомляється, що члени комісії виявили в друкарні розірвану нирку з бюлетенями.

Нові депутати обираються на рекордно короткий термін — 2 роки, у разі ухвалення закону про децентралізацію. Уже в жовтні 2017 пройдуть нові вибори, які дадуть повноваження депутатам на строк п'ять років. Кого обирають українці. Великі міста України, такі як Київ і Одеса заполонили агітаційні буклети, плакати, на яких можна побачити Кличка і його опонентів. На плакатах красуються дівчата з модельних агентств, які стали модними у цій передвиборчій компанії. В Одесі крім красивих представниць прекрасної статі, також можна зустріти героя «зоряних війн» Дарта Вейдера, який балотується в мери Одеси.

У зв'язку з такою плутаниною, українці не знають за кого йти голосувати. Опитування показало, що кожен п'ятий громадянин України не збирається йти на вибори. 40% громадян країни так і не змогли визначитися за кого голосувати. Варто відзначити, що до цих виборів залучено особливу увагу, оскільки формується вертикаль влади в регіонах і від того, хто в більшості переможе на виборах залежить багато чого.

Якщо партія президента України понесе поразку на цих виборах, в деяких містах, це буде говорити тільки про одне, що громадяни України цих міст не підтримують політику нинішньої влади.

Похожие статьи:

Новости Киева​Активісти захопили будівлю ЦВК

Новости УкраиныВыборы не состоятся в 4 округах Луганской области и 11 в Донецкой

Новости ПолитикиЦВК визнала Пилипишина депутатом

Новости УкраиныМісце голосування можно змінити до 19 травня

СкандалПолітична партія Порошенка не надала фінансовий звіт до ЦВК

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети