Сотня Наливайченка. Політик зібрав у Рівному перших 100 депутатів різних рівнів від “Справедливості”

25 марта 2017
3069 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14763.jpg


Партія “Громадсько-політичний рух Валентина Наливайченка “Справедливість” ухвалила рішення йти на вибори як у місцеві органи влади, так і на парламентські, навіть якщо вони будуть позачерговими. На Форум Руху “Справедливість”, який проходить у Рівному, з’їхалися депутати місцевих рад та депутати щойно створених об’єднаних територіальних громад (ОТГ).

Загалом — понад сто обранців. “Нашій партії всього рік, але ми вже маємо підтримку українців. І це довели результати перших виборів до ОТГ. Наша команда пишається тим, що нашим кандидатам вдалося не лише подолати прохідний бар’єр, а й випередити парламентські партії, а в окремих громадах — взяти більшість представницьких мандатів в місцевих радах. Наприклад, у Млинівській ОТГ (Рівненська область, — ред.) Рух “Справедливість” користується найбільшою довірою серед інших політичних сил і отримала 58% підтримки виборців.

А на Тальнівщині (Черкаська область, — ред.), де наша команда вступила в боротьбу за півтора місяці до дня голосування, отримала 15.38%!” – зазначив під час Форуму заступник лідера партії Валентина Наливайченка Руслан Колєсніков. Депутати “Справедливості” запевняють, що не відступлять у своїй роботі від принципів, виголошених лідером Руху Валентином Наливайченком: Справедливість. Чесність.

Відповідальність. “Країна має бути перезавантажена. Перезавантажена на принципах Закону, Справедливості та Патріотизму. Наша команда, йдучи у владу. Бере на себе відповідальність за ті зміни, які впроваджує, і ми готові звітувати перед тими, хто довірив комнаді Руху “Справедливість” – заявив Валентин Наливайченко на Форумі у Рівному.

Програму дій партії "Справедливість" повністю підтримує Голова Київської обласної регіональної парторганізації В. Наливайченка "Справедливість"  Костянтин Бєдовой, який разом з членами команди прийняв участь у Всеукраїнському форумі депутатів місцевих рад у м. Рівне.

Завдання для нашої команди в Київській області — переконати людей, що не все і не всіх можна купити за "пакунок гречки" чи інші матеріальні цінності! Ми віримо що наше свідома частина суспільства трансформується у переможний електоральний результат!

Похожие статьи:

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

ОбществоНаливайченко: в угоді з МВФ приховано масовий розпродаж народного держмайна (відео)

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети