Спортленд як носій російського фашизму в Україні

28 марта 2015
10356 просмотров Голосов: 1 Автор:Екатерина Сергеева
article7976.jpg

Тема «внєдрєнцев» як носіїв ворожої ідеології за останні рік-півтора стала надзвичайно актуальною в Україні. Адже 23 роки ми не приділяли належної уваги питанню чистоти власного інформаційного простору. Не хотіли бачити, що поруч, за східним кордоном визріває такий інформаційно-пропагандистський монстр, на фоні якого гебельсівська інформмашінен третього рейхі так, стінгазета для дітсадочку.

Що найпершим зробили російські окупанти в Криму? Відключили українські телеканали. Заборонили українські газети. Закрили українські школи.

Чому? Відповідь проста. Бо війна йде не за людські тіла чи ресурси. Війна йде за людські душі. Росія боїться вільних, а значить поінформованих людей. Росії потрібні раби – тупі, безмозкі продукти з помиями від Кісельова-Соловйова в черепних коробках.

Але що найстрашніше, що ворог не гребує нічим. Кожен, навіть найменший інформаційний канал, через який він може впливати на українців, може і обов’язково буде використано.

Окрім традиційних – ТБ, радіо, інтернет, книжки, друковані ЗМІ – кремлівські інформаційні стерв’ятники використовують і російський бізнес в Україні.

Не секрет, що в Росії бізнесом із більш-менш значним обертом можна займатись виключно за благословіння ФСБшних кураторів.

Може, дехто звинуватить мене у демонізації путінських виродкив, але не будемо забувати, що за останні десятиріччя радянської влади саме КГБ, а не КПСС контролювала Радянський Союз, кожного з його мешканців. Тому немає нічого дивного, що після відносної відлиги епохи Єльцина, з дійсною демократією і несфальшованою свободою слова, колишні гебешники, повернувшись до влади, захотіли відновити тотальний контроль над населенням Росії. Вони змогли підім’яти під себе великий, системний бізнес (справа Ходорковського, втеча Березовського і Гусінського), зламали незалежні ЗМІ (НТВ 90-х – дійсно взірець незалежного телебачення), «поклали» під себе криміналітет (наприклад, приручили чеченський злодії в законі). КГБ-ФСБ стало новою «елітою» Росії, класом рабовласників.

Тому весь, без виключення бізнес, що експортується з Росії в інші держави, є щупальцями ФСБ.

Філіали російських фірм за кордоном періодично чистяться спецслужбами тих країн.

На жаль, російського бізнесу в Україні доволі багато. Серед великих виробничих, переробних, торговельних фірм є і такі, що надають послуги. Наприклад, фітнес-послуги. Як Спортленд.

Ця структура, яку заснували вихідці з кримінальних 90-х, неодноразово звинувачувалась в самій Росії у неналежному веденні бізнесу, співпраці з бандитами, тощо.

Але чому дивуватись? Знайомтесь.

Громадянин РФ Пєров Андрій Володимирович.

І громадянин РФ Єршов Дмитро Вікторович.

Обидва вихідці з Калуги. Обидва мають тісні зв'язки з російським криміналітетом. Обидва засновники (чи то пак, співзасновники) Спортленду. Обидва заробляли при режимі Януковича. І обидва були смертельними ворогами Майдану.

І цю нелюбов до свободи вони довели справами.

Ряд ЗМІ повідомляв, що під час Євромайдану банди тітушок, що окупували Маріїнський парк Києва, автобусами возили відпочити і помитись саме в клуби Спортленду.

Київські повії в інтерв’ю українським ЗМІ розповідали, як поплічники Захарченка, прикриваючись «корочками» правоохоронців, возили дівчат на «суботники», де ті під загрозою смерті мали задовольняти хіть тітушечних лідерів. І місцем цих «суботників» повії називали саме клуби Спортленд.

На жаль, поки що українська Феміда не добралась Спортленду. Але це були б суто економічні справи.

А якою статтею КК оцінити, наприклад, «георгіївські» стрічки, які ще донедавна прикрашали офіси Спортленду?

Як оцінити заяву старшого менеджеру, що він «нє панімаю і нє собіраюсь панімать вашу мову. Ви прішлі к нам, а у нас говорят па рускі».

Саме так обурені клієнти повідомляють на сайтах відгуків.

Що може бути кращим доказом те, що Спортленд – це суто російський бізнес, якщо ще донедавна усі українські і російські клуби розміщували свою інформацію на єдиному порталі, у доменній зоні *.ru?

Думаю, що питання Спортлендівським засланцям мають задавати не правоохоронці, а активісти.

Не думаю, що хлопці, герої Іловайська і Дебальцево, Маріуполя і Пісок, повернувшись з війни, будуть терпіти спортлендівську російську сволоту. Не будуть. І правильно вчинять!

Спортленд, чи не час у рідну Московію повертатись? Чемодан, вокзал…

Похожие статьи:

БеспределКак сеть Спортлэнд обманывает своих клиентов

БеспределМошенники с большой дороги

РелизыКЛИЕНТЫ СПОРТЛЕНДА СОБИРАЮТСЯ НА ПРОТЕСТ

ОбществоОфициальное заявление генерального директора СФК «СпортЛэнд» Олега Ткача в ответ на «митинг» под прокуратурой г. Киева

Новости ОбществаФітнес центр СПОРТЛЕНД дурить українських клієнтів

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети