Справедливе звільнення чиновника бородянщини

9 ноября 2018
4819 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17897.jpg

Голова Бородянської районної місцевої парторганізації «Громадсько-політичний Рух Валентина Наливайченка «Справедливість» Олександр Марініч, разом з юристами обласного штабу – Грабаром Яном, Збанацьким Олександром та Козловським Антоном, за підтримки місцевих активістів, вже не перший рік ведуть невпинну боротьбу з корупціонерами бородянщини. І ось – чергова перемога: звільнився один з місцевих чиновників – головний архітектор району.

Рекомендаційний лист для його звільнення раніше надсилали з   Державної архітектурно-будівельною інспекції (ДАБІ) до Бородянської районної державної адміністрації. Однак, районна влада проігнорувала припис. Напевно, була дуже зацікавлені в його подальшій роботі.

Однак,  наполегливсть Олександра Марініча, зібрані ним матеріали і докази про вчинення злочину та написану в Київську обласну прокуратуру заяву про злочин змусили головного архітектора піти з посади. Слідство триває. Сподіваємось, на швидкий розгляд справи та справедливий вирок.

Ті громадяни, хто хоч раз стикався з діяльністю нашої  бюрократичної системи, зрозуміють, наскільки складно видалити хоч один іржавий гвинтик державної корупційної машини.

Тепер мешканці бородянщини можуть отримувати необхідні документи та вирішувати поточні питання без додаткових витрат — хабарів, які раніше мусили сплачував в конвертах для вирішення своїх питань.

 

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиКатерина Гандзюк пішла з життя

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети