Сутність російського народу

26 января 2015
4205 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6899.jpg

«Ваша великоруська мрія — сидячи по горло в лайні, затягнути туди всіх інших. Це і є Русизм». Шаміль Басаєв


Дивно, як малограмотний горець точно визначив сутність російського народу. Мені знадобилося 20 років, щоб зрозуміти сенс цих слів чеченського воїна.

Цей пост буде дуже злим. По-військовому злим. Я скажу все, що вже накипіло і ллється через край. Занадто довго ми, українці, мовчали. Намагалися не образити наших російських братів. Але більше мовчати не можу. Війна розв'язує мову трохи краще горілки.

Я знаю, що знайдуться люди, які знайдуть, що сказати у виправдання російському народу. Обов'язково знайдуться ті, хто засудить цей текст.

Я не буду ображати весь народ, тому що це не правильно. Я поділяю російських людей і кацапів.

Росіянин — це брат українця.

Кацап — це істота гидотна, що несе в наш світ тільки злість і ненависть.

Головна відмінна особливість кацапа — невігластво. Від невігластва всі біди кацапа: пияцтво, злодійство, убогість і т.д.

Щоб порахувати кількість кацапів на території Росії, потрібно скласти рейтинги Путіна, Жириновського і Зюганова.

***

Сьогоднішній шабаш в Кремлі — пікнік бандитів на Титаніку.

Натовп кацапів, яка біснується, не розуміючи, що її ведуть на забій.

Соплі дорослих мужиків про День перемоги і подяки великому Путіну.

Так, вони вважають це убозтво великим. Тому що самі кацапи настільки убогі, що для них Путін — це Величина. Практично полубожество.

А які рила були сьогодні в Кремлі. Торжество, нахабство, захват безкарністю. Не було на цих рилах ні сорому, ні совісті, ні розуму.

Бандитська малина. Поділ здобичі рекетирами.

Виступ Путіна. Простежте за його логічним ланцюжком:

Мене образили американці, але відповісти їм я не можу, тому що я слабак проти них. Тому я дочекався, поки захворіє мій найближчий родич, і на зло американцям я встромив йому ніж у спину. А коли мене за цей вчинок весь світ назвав кінченим, я пояснив їм, що зарізав брата для того, щоб його не зарізав хто-небудь інший.

Біснувата юрба багаторазово аплодувала цьому стоячи. Так само як вона свого часу аплодувала Сталіну. Тільки тоді замість українців були троцькісти, зинов'ївці та інші невинні.

Росія не перемогла фашизм в 45-му. Вона його всиновила. Хлопчик виріс і світ жахнувся. Тільки на відміну від Гітлера у хлопчика є ядерна бомба.

Сьогодні за лаштунками Кремля стояв диявол і аплодував. Його учні зробили хорошу роботу.

Проклята країна, убогі люди. Безнадійно все. Минають століття і нічого не змінюється. Той же народ, ті ж граблі, то ж убозтво.

Убогі люди повторюють мантру про велич Росії. Їх не треба проклинати, бо там нема чого проклинати. Це порожні місця. 70 років вони святкують перемогу над фашистами! Уже все фріци здохли, а раби всі святкують. Тому що святкувати їм більше нічого.

За 70 років жодної перемоги, жодного досягнення, одна показуха. Гагарін теж не в рахунок. Яке вони до нього мають відношення? Ніякого. Нація бездар, яка, крім пияцтва і розбою, більше нічого ні вміє робити.

Знайдуться ті, хто заперечить мені і скаже, що в Росії було багато гідних людей. Згоден. Бог, на відміну від мене, добрий і посилає в Росію хороших людей, щоб хоч трохи просветлити варварів. Я результату не бачу, але Богу видніше.

Жалюгідний народець. Заздрісний. З чорної, мстивою душонкою. Агресія від безсилля і розуміння того, що гірше інших. Набагато гірше. А так хочеться переваги. І як цю перевагу отримати, якщо робити нічого не вмієш. Якщо тільки бухаешь і крадеш. Якщо похвалитися можна тільки перемогами, до яких ти не маєш ніякого відношення. Якщо переможені рятували тебе, переможця, гуманітарною допомогою та кредитами, щоб ти не здох з голоду.

А тепер кацапи, як мізерні створіння, платять чорною невдячністю за всі хороші справи, що зробили їм німці та американці на початку 90-х. Не будь західної допомоги, не було б уже давно Росії. А тепер у них з'явилися гроші і можна як свиня: і сам за стіл, і ноги на стіл. Німецькі солдати називали їх свинями, значить, німецькі солдати були розумніші за нас і набагато швидше докопалися до істини. Поки ми вірили в пропаганду про братські народи, солдати вермахту правильно розставили акценти про людей і свиней.

А кацапам так хочеться блищати. Хочеться витирати носи конкурентам. І кидається ведмідь у пошуках подвигів. Напасти на Китай страшно, на США ще страшніше. Але знайшли. Напали на Грузію. Перевага 1:30. Герої… Ти що. Суворов плаче від щастя на тому світі. Яка блискуча перемога. Медалі, шампанське. Повний Кремль виродків.

І як воюють? Підло. Без погонів. Брехня і підступність. Нікчемний народець. Мізерний. Дочекалися, коли сусід ослаб. Коли весь український народ воював з кримінальною хунтою, хіба названим братам вони допомагали? Ні. Вони допомагали ворогам українців. Грошима, патронами і гранатами. А коли українці перемогли, вдарили в спину. І знову святкування. Мерзоти!

Змагатися з американцями у них не виходить. В Америці є Тайсон, але в пару до нього американці можуть поставити Білла Гейтса. Кого в пару до Валуєва виставить Росія? Кого? Перельмана? Ну так він єврей. І вони росіяни знати про нього нічого не знали, поки загниваюча гейропа не повідомила, який самородок у них є. Та й Валуєв в порівнянні з Тайсоном — просто мішок.

Звідси вся ця нескінченна показуха. Олімпіади, Сколково, палаци, олігархи, нові росіяни. Щоб показати, ми мовляв не гірше інших. Але всі ж знають, що гірше. Тому й злоба в їх чорних душонках.

Щорічно європейці влаштовують автосалони, на яких хваляться один перед одним новими досягненнями автопрому. І тільки кацапня там немає, тому що немає ніяких досягнень. І ніколи не буде. Тому й ненависть до Європи — з одного боку, і мрії про хороше німецьке або французьке авто — з іншого.

Вони називають тупими американців. Вони на повному серйозі вважають себе конкурентами Америки. Сидять за комп'ютерами, що працюють на американській ОС, підключені до мережі Інтернет, яка придумана американцями, і називають їх Піндоси! А по телевізору загрожують їм ядерною війною. Чи не погрожують конкурувати з IBM або Apple, ні, бомбу погрожують кинути. Якщо хто забув, то бомбу їм подарували теж американці.

Кацапи, якщо американці, які стільки дали світу — тупі Піндоси, тоді я вас з цього часу вважаю мавпами. Якщо порівняти американців і вас, то користь людству абсолютно не можна порівняти. А не подобається Америка — відмовтеся від американських технологій або закрийте свої роти.

З кацапського телевізору йде реклама Газпрому. Не товарів і послуг, зроблених у великій імперії, а Газпрому. Ми на першому місці в світі з видобутку газу. Бог ти мій, яке велике досягнення. Пробили дірку і качають газ. Це мавпа зможе зробити. А якщо врахувати, що половина Газпрому належить іноземцям, то питання ще, хто ту дірку свердлив в землі. Якщо ви там і були, то бригадир точно був німець.

І українцям кожна Кацапська срань в обличчя тикає. Ти ж, мовляв, хохол, газ в мене купуєш. Дивись мені, не будеш Пушкіна любити, я тобі газ продавати не буду. Миттю закрию вентиль.

Ви де-небудь бачили, щоб продавець так розмовляв з покупцем? Це бидлячество в чистому вигляді. Але так думають у Росії практично всі, за винятком відсотків десяти нормального населення, яке якимось дивом ще збереглося в цій похмурій державі.

А як хочеться змагатися з Америкою? Хочеться, дуже хочеться. Так, але в чому? У війні? Американці крім воєн дали світові інтернет, мобільний зв'язок, комп'ютери, технології. Вони багато чого дали цього світу. Що дали світові кацапи? Тільки війни і горілку. Більше нічого.

Тому й живе кацап від війни до війни. Тому що займатися йому більше нічим. Не вміє він будувати. Уміє тільки бухати, красти і вбивати. І ще брехати.

А подивіться, яка реакція на введені санкцій. І влада, і народ, два чоботи пара. В унісон один мотив. Так, це ми вкрали, так, це ми порушили всі закони і договори, але ми кацапи, і нам на всіх вас насрати. Вони навіть не соромляться своєї підлості. Вони пишаються цією підлістю. Хизуються нею. Дивіться на нас, ви не можете бути такими мудаками, а ми можемо. Тому що ми — росіяни. Які ви росіяни? Ви кацапи. Вам до росіян як до сонця.

Розумні люди просять одуматися. Попереджають про швидку розплату за скоєне. Але нічого не допомагає. У відчайдушному угарі перебувають кацапи, Крим з нами — і все. Будемо без трусів, але з Кримом. Це дуже схоже на поведінку п'яниці, який знає, що завтра вранці прийде розплата, але випити хочеться, і він плює на завтра. Він гуляє сьогодні. І гуляє так, що у самого морда побита, та й у сусідів майно не ціле.

І тому тягне кацапів з усіх частин світу назад. У кацапський світ. Тому що живучи в Україні, Криму чи Латвії, треба щось робити, чимось корисним займатися. Але що може робити кацап? Нічого. Побудувати гідні курорти він не може. Знайти і застосувати себе в новій країні теж не може. Вивчити мову країни, в якій живе — не може. Тому й починається скрізь одна волинка. Його принижують, принижують, не дають по-російськи говорити. Хоча дай йому говорити по-російськи, він крім матів нічого розумного і не скаже.

І понеслася знайома пісня кацапа. Сам не живу і іншим не даю. Здавалося б, вирішити питання просто. Збирайся і їдь до берізок своїх. Але він же кацап хитрий. Він розуміє, що носитися з ним як з дитям малим будуть тільки в Європі, яку він так ненавидить. Будуть права його дотримуватися і здоров'ям його цікавитися. А в Росії якщо він тільки заїкнеться про свої права, місцеве сміття отмудохає його так, що мама рідна не впізнає. Тому ниє наш ванюшка про батьківщину, але сидить і нікуди не їде. Кацап — дуже хитрий.

Улюблена мантра проти України — перекриємо газ. Тому що більше запропонувати Україні нічого. Коли і газ вже не допоміг — пустили в хід танки. Істерика. Кацапи — це психи-насильники. Не отримавши від жінки відповідь симпатії, загрожують ножем і як тварини гвалтують її. Тому що убогі, а жінки убогих не люблять. Тому що любити там нічого.

А перекривши газ, куди ви його дінете? У трубу назад засунете або тайгу будете обігрівати їм? Це ж не бензин, його в каністру НЕ наллєш. Почухай голову свою погану, подумай, що ти говориш.

Але коли кацап думав головою? Замість нього думає начальство, його справа працювати на плантації, пити горілку (щоб менше думав), воювати з сусідами, щоб кремлівським господарям було чим хвалитися перед іноземними послами, і вмирати раніше, щоб пана свого не засмучувати своїм немічним виглядом і необхідністю платити пенсію.

Газ росіянам дав диявол, щоб остаточно отруїти їх гординею і пихою. У арабів теж є нафта, але подивіться, як вони себе ведуть благородно. Ви коли-небудь бачили, щоб араби вели себе як стадо гопників? Подивіться на них. Їх тисячі в наших містах і університетах. І подивіться на російську молодь за кордоном. Пьянь, наркомани, покидьки суспільства і нескінченна пиха. За винятком тих, хто втік з Росії від подібного мракобісся.

Звідки у вас, хлопці, ця пиха? Що такого ви зробили для цього світу? Просвердлили трубу і викачали нафту? Пограбували свою країну? Довели убогий народ до повного свинства? Звідки у вас ця пиха? «Ми імперія». У чому ви імперія? У ідіотизмі?

Мати стільки всього. Потенційно найбагатша країна світу, а фактично одна з найбідніших. Жахлива дитяча смертність і олімпіада в тропіках за 50 мільярдів, а потім як контрольний постріл в голову ще 100 мільярдів на війну в Криму. Кому ви завойовуєте ці землі, якщо вас самих майже не залишилося?

А українці все дивуються, як так може бути? Ми говоримо їм правду, а вони вірять не нам, а мразі з банди Януковича і путінським пропагандистам. А нас навіть слухати не хочуть. Та тому, дорогі українці, що душонка у них чорна. Чорна та хитра. Не хоче кацап бачити вільного українця, не може він бачити найбагатшого українця, не в силах він навіть уявити, що українець сміливіше і шляхетніше, ніж він. Нестерпна кацапам навіть думка про те, що українці без нафти і газу, і без Путіна перемогли їх по всіх статтях. Не зможуть вони цього прийняти ніколи.

І справа не в телебаченні, яке нібито їх, бідних, зомбує. Справа в тому, що вони шукають докази того, що українці — нікчеми, а Путін і Кисельов просто дають їм те, що вони шукають. Івани, ви хочете знайти підтвердження, що українці — тварини, а ви — молодці? Отримаєте. Вони хочуть саме такого телебачення, путінського. Не будуть дивитися нормальне телебачення, яке не мочить хохлів і америкосів. Кому сподобається дивитися, як інші радіють життю, поки ти сидиш в купі лайна.

Ось і відповідь вам на запитання, чому кацапа не можна переконати в тому, що українці — нормальні люди, а на Майдані не було фашистів. Коли кацап це чує, він не хоче цьому вірити. Він готовий повірити хоч у чорта, тільки б не визнавати, що українці як нація стоїть на кілька щаблів вище, ніж пихаті кацапи, які не знають ні історії, ні спорідненості. Та до того ж раби покірливі, століттями підставляють слухняно спини під батоги. Це не українці, які за свободу вмирати готові, кацап готовий вмирати тільки за господаря, за себе особисто ніколи.

І вигадують вони брехню про українських повій в Москві. Тільки забувають вони додати, що повії ці в основному генетичне сміття, що дістався нам від немитої Росії. Подивіться, звідки вони їдуть і якою мовою говорять. Донбас і російсько-радянський схід. Так що не спокушайтеся, кацапи, їдуть до вам не українки, а біомаса, що дісталася нам після окупації від вас.

Але Путін який молодець. Як він тонко вловив, що потрібно цим убогим доходягам. Він точно вловив, що якщо він цим лузерам дасть ілюзію величі, вони будуть цілувати його в жопу. І подивіться, так і є. Щоб він не робив, вони прощають йому все.

15 років він при владі. За 15 років німці, корейці, японці зробили реформи, створили держави з судами і правоохоронними органами, запустили своє виробництво, дали світові хороші товари і нові технології. А що зробив Путін за 15 років? Нічого. Сидів на газовій трубі і ні хріна не робив. Тільки розповідав про велику Росію, яка встає з колін. 15 років вставала, і крім окупації Грузії і Криму ні хріна більше не змогла.

Але вони про це навіть не думають. Ніхто навіть не питає у Путіна, а де гроші? Чому канадець отримує від уряду ренту за нафту, а росіянин отримує тільки патріотичну локшину на вуха? Може, на думку Путіна, росіянам не потрібні гроші. Може Путін думає, що вони все одно ці гроші проп'ють?

Удав і бандерлоги. Мій респект тому, хто це помітив. У десятку. Путін — жалюгідна особистість, мстива і дрібна нікчемність. Але який чудовий маніпулятор. Як здорово він їх всіх має. Хлопці, це мистецтво. Велике мистецтво. У перебігу 15 років грабувати 150 мільйонів людей, а вони тебе вважають великим і готові на руках носити.

Я розумію, чому американці не хотіли скидати Путіна. Він їм до чортиків набрид. Вони можуть повалити його за рік, а може й менше. Але… У них не було нового пастуха для Росії? Піде Путін, а хто прийде йому на зміну?

І Путін розуміє, що він потрібен. Потрібен всьому світу для того, щоб як факір втихомирювати цей буйний і злий народ. Народ, який готовий вбивати і різати, не шкодуючи ні себе ні ворога. Вбивати ні за що, просто так. Тому що нічого більше робити не може, і від того злий на весь білий світ.

Ні, це не Гітлер, який бився в істеричному припадку. Цей актор класом вище. Я починаю вірити в те, що Путін продав свою душу дияволу. Бог не нагороджує такими «талантами». Такі таланти дарує тільки Диявол.

Олексій Заводюк

http://www.ukrop-ua.net

Похожие статьи:

Образование и наукаДревнерусские летописи и гибридная война 15-16 веков!

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети