Свій варіант вирішення проблеми легалізації машин на європейських номерах запропонував лідер руху Справедливість, кандидат у президенти Валентин Наливайченко

6 сентября 2018
4462 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17631.jpg

«Я проти «авторепресій» Я за європейську спрощену модель легалізації таких автівок! Люди мають розмитнювати машини задешево, а потім їздити легально і раз на рік платити податок до місцевих бюджетів», – заявив політик на Закарпатті, де зараз перебуває з робочим візитом.

 

Валентин Наливайченко зауважив, що за відсутності нормальних доріг, гідних зарплат і пенсій люди часто не мають іншого виходу, ніж купляти такі машини: «Не забороняйте! Дійте в інтересах людей, наповнюйте місцеві бюджети! Як сину довезти мамі хліба, як батьку завезти дитину до школи? Потрібна машина!» — вважає лідер Руху «Справедливість».

 

За результатами нещодавнього опитування Соціологічною групою "Рейтинг", більшість українців виступають проти повної заборони на ввезення в Україну імпортних авто, виготовлених раніше 2008-2009 року.

 

62% українців вважають, що потрібно зменшити податки і зробити доступнішими імпортні автомобілі.

 

На сьогодні близько 420 тис "євроблях" пересувається Україною або у митному режимі транзиту або тимчасового ввезення.  З них близько 125 тис знаходяться на митній території України з порушенням терміну.

Найкращим варіантом виходу із проблеми «євроблях» половина опитаних вважає дозвіл на їх розмитнення — але за умови зменшення податків.

 

Законопроект про «євроавтівки» зараз готують до другого читання у Верховній Раді.

 

Похожие статьи:

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети