Тернистий шлях калитянців до лав Справедливості

11 сентября 2018
873 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17647.jpg

Ряди Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» на Київщині поповнюються активними, небайдужими людьми.

Сьогодні провели установчі збори представники Калитянської ОТГ та затвердили керівні органи первинного осередку Руху В.Наливайченка «Справедливість», головою осередку обрали — Тетяну Кулик, заступником голови  - Ольгу Колпакову.

Велику роль у їх визначенні відіграв авторитет Лідера партії – Валентина Наливайченка, та конструктивна робота команди Київської області під керівництвом Костянтина Бедового, а також ключові засади партії.

"Вітаю вас з нагоди проведення установчих зборів та обрання керівного складу первинного осередку смт. Калита.

Ми об’єдналися разом з чітким та з конкретним планом плідної і успішної співпраці. Головне для нас всіх – це довіра людей та наші з вами справедливі справи.

Ви  намагаєтеся покращувати умови життя в своїх селах. Я впевнений, що це тільки початок і до нас будуть приєднуватись все більше людей.

Хочу побажати однопартійцям з Калитянської ОТГ  здоров`я, добробуту, успіхів, оптимізму, впевненості у майбутньому, натхнення в щоденній праці, реалізації суспільних планів і нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей, які приведуть лише до перемоги!" — привітав нових членів команди Руху "Справедливість" Голова Секретаріату партії Руслан Колєсніков.

Співпраця з правовим центром Руху «Справедливість» щодо  проблем Калитянської ОТГ через відсутність можливості продуктивної роботи більшості депутатів ради, через підступи місцевих чиновників допомогла зробити вирішальний крок та об'єднати сили .

Молодь, яка обирає членство в партії дає надію на те, що перспективи в нашій країні є: Дмитро Корюковець та Ольга Колпакова будуть розбудовувати первинний осередок Калити, а допомагатимуть їм досвідчені однопартійці – керівник Броварської районної міської парторганізації Руху В. Наливайченка "Справедливість" — Василь Симиненко, Віталій Степанович Кулик та Дмитро Григорович Корюковець.

Надихає те, що у нової партійної команди є щире прагнення і бажання працювати для змін в суспільстві.

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети