Тимошенко: задача «номер 1»

22 марта 2014
3154 просмотра Голосов: 1 Автор:misha
article4281.jpg

Якщо уявляти собі розбудову держави сьогодні, то цілком очевидно, що перед нами задача «номер 1» — збереження цілісності території України та її суверенітету. Це чітко розуміють всі політики, напевно, без винятку. Звісно, якщо ми не говоримо про сепаратистів-депутатів від Партії регіонів, які намагаються роздмухати залишки свого східного електорату.

Вчора на ефірі у Шустера вперше в такому форматі після довгих років показали одного лідерів опозиції, Юлію Тимошенко. Можна чимало говорити про її вигляд, але в неї залишилося прагнення зберегти Україну і зробити її кращою з держав. Такий висновок можна зробити із сміливих заяв, які пролунали в студії.

Тимошенко, не зважаючи на довгий період ув’язнення та проблеми зі здоров’ям, часто зверталася до українців із закликом на залишати Євромайдан та боротися проти Януковича. Сьогодні ж головним ворогом для України вважає президента Росії Владіміра Путіна і зауважує, що сідати за стіл переговорів з ним можна лише після того, як той поверне Крим до України.

На відміну від цілого ряду політиків різних країн світу, Тимошенко сказала, що на силу, яку застосовує Путін у ситуації з Україною, слід застосовувати також силу, і спілкуватися виключно з позиції сили із українським агресором. Це важливий факт, який в майбутній президентській кампанії сильно зіграє «на руку» Леді Ю.

Лише виважені думки та збалансовані речення лунали від колишнього прем’єр-міністра України Тимошенко. Вона чітко припинила спекуляції стосовно можливості перекриття тепла і світла кримчанам, що дозволить перекрити для росіян будь-яку можливість продовжувати військові дії, заявивши, що українська влада проти українців у Криму ні коли не виступить.

Україна підписала політичну частину Угоди про асоціацію з Європейським Союзом. Тимошенко, не зважаючи на перебування у в’язниці, приймала активну участь у тому, щоб два дні тому цей документ нарешті був підписаний.

Успіх будь-якої політичної ідеї залежить від політичного лідера. І цей лідер повинен бути яскравим.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиЯкби Тимошенко звільнили, Янукович вже втратив би владу – політолог

Новости ПолитикиТимошенко требует не возвращать Конституцию- 2004 - источник

Новости ПолитикиЯнукович не випустить Тимошенко до 2015 року - Луценко

Новости ПолитикиТимошенко на волі, вона їде на Майдан - Яценюк

Выборы​Новые данные по рейтингу кандидатов в Президенты Украины

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk