У Чорне Море увійшли кораблі НАТО

7 июля 2015
2824 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9527.jpg

У Чорне море увійшли кораблі першої постійної військово-морської групи НАТО, в супроводі другої постійної мінно-тральної групи. У загальній складності на майбутнє навчання зібралося 30 бойових та допоміжних кораблів, а так само 1700 чоловік особового складу та ВПС країн НАТО.

Метою даної «тусовки» є проведення спільних навчань Breeze 2015 з кораблями ВМС Болгарії, Румунії, США, Туреччини та Греції… Греції. Основний сценарій для даного заходу — операція кризового реагування.

Що ж… з суші та на морі? Виходить так. Адже на сьогоднішній день вся сухопутна Європа здригається від нескінченної низки навчань НАТО, а Чорне море залишалося без уваги дійства епічних масштабів. Хіба, що на Балтиці розгорнулися повномасштабні навчання НАТО не тільки ВМС, але і стратегічної авіації. Тепер ситуація виправлена і мантра «У нас там навчання!» може надовго прижитися в чорноморській акваторії.

Звичайно, хтось може сказати, що через тиждень або два навчання закінчаться і кораблі попливуть до своїх причалів, але ось дилема… Так, це дійсно так, але як показує практика, зараз в ЄС навчання це нескінченний процес. Варто навчанням НАТО початися і ось їм вже немає кінця.

Похожие статьи:

Новости в миреУкраїнські кордони патрулюють літаки НАТО

Новости УкраиныСолдаты НАТО уже в Донецке.

Новости Украины​Американський есмінець «Дональд Кук» увійде в Чорне море 10 квітня для захисту України

Новости Политики​Міноборони РФ: Україна зосередила на кордоні з Росією 15-тисячне угруповання військ

Новости Украины​До Чорного моря увійшов американський фрегат «Taylor»

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети