У депутатів позабирають квартири

6 июля 2015
2272 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9500.jpg

Всі народні депутати, які отримали державне житло в незаконний спосіб повинні бути покарані! Таку думку висловив екс-глава служби безпеки України Валентин Наливайченко.

За словами екс-глави СБУ Валентина Наливайченка, пропонований їм закон дозволить відібрати у будь-якого політика майно та грошові кошти, які були здобуті незаконним способом.

Колишній голова Служби безпеки України (СБУ) Валентин Наливайченко виступив з ініціативою створення спеціальних трибуналів для корупціонерів та представників попередньої влади.

Наливайченко розповів про те, що вже є написаний закон про створення трибуналу з розслідування всіх злочинів минулої влади. Тому, він вирішив впритул зайнятися питанням повернення всіх вкрадених грошей і державного майна назад!

За його словами, даний закон дозволить відібрати у будь-якого політика все майно і грошові кошти, здобуті незаконним шляхом.

Для того щоб реалізувати задуманий проект, необхідно створити спеціальну палату, в якій всі рішення будуть прийняті не в демократичному режимі, а в режимі трибуналу. Така палата має займатися конкретними діями: відбирати квартири, передавати на державний баланс нерухомість, вести конкретну звітність з різних питань.

Нагадаємо, що «ЗА» відставку Наливайченка проголосувало 248 народних депутатів. Саме після цієї події робота політика дуже сильно активізувалася.

Похожие статьи:

Новости КиеваМерія столиці виділила житло київським сім'ям Героїв Небесної Сотні

Новости Украины​Ще шість регіоналів вийшли з фракції Януковича в Раді

Новости Политики​Махницький зможе позбавляти нардепів недоторканості

НедвижимостьЗ початку літа попит на житло скоротився

Новости Политики​Рада собрала большинство и возобновила заседание

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети