У Львові готують протест

13 июня 2015
2860 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9127.jpg

Львівська обласна фіскальна служба. Біля входу покришки та металеві бочки. Місцеві активісти готуються до акції протесту. Вимагають призначити керівника. Кажуть — відкритий конкурс на посаду голови Служби провели ще в березні.

«4 березня пройшов фінал конкурсу. Прозоро було проведено цей конкурс, професійна кадрова рада, залучення громадськості, ми мали можливість задати ряд питань, тобто нас все влаштовувало», — говорить Наталія Шелестак, представник громадської організації «Варта 700».

За результатами конкурсу на посаду глави — обрали двох кандидатів: Маркіяна Мальського і Михайла Коропетского. І ось, через три місяці, з'ясовується — у Львів переводять голову фіскальної служби Івано-Франківської області Ірину Столярик. Активісти стверджують — чиновниця працює ще з часів Януковича, а люстрацію так і не пройшла.

«Ми їй дали зрозуміти, що вона тут не бажана. Тому що Київ забув про конкурс, а наше одне з основних вимог, було призначення згідно конкурсу», — говорить Сергій Круглов, представник громадської організації «Дорожній контроль».

Сьогодні покришки так і не підпалили, хоча погрожували. По телефону Ірина Столярик нам підтвердила: розмова про її призначення головою фіскальної служби у Львівській області за керівництвом з Києва — була. Але все закінчилося відрядженням у Львів і переговорами.

«Мені запропонував мій керівник приїхати у Львів. Поспілкуватися з губернатором, зустрітися з громадськістю. Я поспілкувалася, і подякувала їм, і поїхала на своє місце роботи», — каже Ірина Столярик, голова Івано-Франківської обласної фіскальної служби

Львівська обласна фіскальна служба без керівника майже рік. І не випадково, вважають у профспілці служби.

Ніякої реформи немає. Починаючи з заробітної плати, штату людей, техніки, яка у нас не змінюється 10 років, ремонту будівлі. Дійшли до того, що сьогодні нікому прибирати приміщення. Хтось зацікавлений у тому, щоб розвалити службу", — говорить Анатолій Капарав, голова Львівської обласної профспілки органів фіскальної служби.

А поки в Києві вирішують, кому ж віддати крісло керівника Львівської обласної фіскальної служби — активісти висунули ультиматум. Якщо у вівторок ситуація не зміниться — заблокують головний офіс.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети