У Львові готують протест

13 июня 2015
2358 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9127.jpg

Львівська обласна фіскальна служба. Біля входу покришки та металеві бочки. Місцеві активісти готуються до акції протесту. Вимагають призначити керівника. Кажуть — відкритий конкурс на посаду голови Служби провели ще в березні.

«4 березня пройшов фінал конкурсу. Прозоро було проведено цей конкурс, професійна кадрова рада, залучення громадськості, ми мали можливість задати ряд питань, тобто нас все влаштовувало», — говорить Наталія Шелестак, представник громадської організації «Варта 700».

За результатами конкурсу на посаду глави — обрали двох кандидатів: Маркіяна Мальського і Михайла Коропетского. І ось, через три місяці, з'ясовується — у Львів переводять голову фіскальної служби Івано-Франківської області Ірину Столярик. Активісти стверджують — чиновниця працює ще з часів Януковича, а люстрацію так і не пройшла.

«Ми їй дали зрозуміти, що вона тут не бажана. Тому що Київ забув про конкурс, а наше одне з основних вимог, було призначення згідно конкурсу», — говорить Сергій Круглов, представник громадської організації «Дорожній контроль».

Сьогодні покришки так і не підпалили, хоча погрожували. По телефону Ірина Столярик нам підтвердила: розмова про її призначення головою фіскальної служби у Львівській області за керівництвом з Києва — була. Але все закінчилося відрядженням у Львів і переговорами.

«Мені запропонував мій керівник приїхати у Львів. Поспілкуватися з губернатором, зустрітися з громадськістю. Я поспілкувалася, і подякувала їм, і поїхала на своє місце роботи», — каже Ірина Столярик, голова Івано-Франківської обласної фіскальної служби

Львівська обласна фіскальна служба без керівника майже рік. І не випадково, вважають у профспілці служби.

Ніякої реформи немає. Починаючи з заробітної плати, штату людей, техніки, яка у нас не змінюється 10 років, ремонту будівлі. Дійшли до того, що сьогодні нікому прибирати приміщення. Хтось зацікавлений у тому, щоб розвалити службу", — говорить Анатолій Капарав, голова Львівської обласної профспілки органів фіскальної служби.

А поки в Києві вирішують, кому ж віддати крісло керівника Львівської обласної фіскальної служби — активісти висунули ультиматум. Якщо у вівторок ситуація не зміниться — заблокують головний офіс.

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети