У сучасному глобалізованому світі немає великих і маленьких держав, – В. Наливайченко

7 июля 2017
2097 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15502.jpg

Команда Руху "Справедливість" на чолі з лідером Валентином Наливайченком, на запрошення наших партнерів, днями працювала в Естонії.

За словами Валентина Наливайченка, найсучасніші інформаційні технології, електронне урядування, надання електронних послуг населенню і кібербезпека — ось три сфери, де Естонія не лише досягла величезного успіху, але й є визнаним європейським і світовим лідером, та готова ділитися власним досвідом з Україною.

"В Естонії сьогодні успішно функціонують та визнані усім світом, як найефективніші, такі дві програми: "держава-сервісний центр для громадян" та "електронний уряд". Представники "Справедливості" дізналися, як організовано та діє в Естонії електронне урядування, усі електронні урядові та муніципальні послуги для громадян, зокрема на митниці, у питаннях податків, електронне голосування на виборах, електронні програми сприяння підприємництву, цифрові технології сприяння вільному руху товарів та послуг, самоврядування на рівні територіальних громад. Про це домовились із представниками правлячої коаліції естонського уряду", — підкреслив він.

На переконання В. Наливайченка, такі програми життєво необхідно запровадити в Україні — сучасні технології позбавляють корупції в уряді та перетворять чиновників на сервісний центр для громадян.
"Запровадження в Україні електронного урядування та мінімізація залежності громадянина від чиновника — один із ключових пунктів програми нашого Руху, за втілення якого відповідатимемо перед людьми!" — наголосив лідер Руху "Справедливість».


 

Похожие статьи:

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети