Україні потрібні реформи,а не шокова терапія

1 апреля 2015
1998 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8078.jpg

Виходячи з проблем, які сьогодні існують в Україні, необхідно проводити комплексні і швидкі реформи, але це не повинна бути шокова терапія.

Про це в середу, 1 квітня, на зустрічі з членами фракцій коаліції заявив екс-віце-прем'єр, екс-міністр фінансів, екс-голова Національного банку Польщі Лешек Бальцерович.

«Чим більше проблем, тим більше можливостей поліпшити все. У вас багато можливостей стабілізувати ситуацію, хоча існує багато проблем через минуле і через агресію Росії, але можна багато чого поліпшити, якщо буде правильна політика. Коли багато проблем, терапія повинна бути комплексною і швидкою.Але не шокова терапія, тому що це звучить небезпечно, і я не вживаю цієї риторики », — сказав Бальцерович.

Він зазначив, що в сьогоднішніх умовах, Україні можна поставити такий же діагноз, як і багатьом іншим країнам раніше, і тому «треба відновити довіру до гривні і загальних фінансів, фінансового бюджету. А також у людей має з'явитися довіра в те, що якщо будуть інвестиції, включаючи іноземні, то є надія ».

При цьому він зазначив, що в умовах фінансової стабілізації треба «відновлювати довіру шляхом стабілізації бюджету».

«У вас дуже великі витрати бюджету як відсоток податкового продукту. Ви бачили Європу? Ось це хороше лідерство, але у французів гірше, вони набагато багатші. Треба скорочувати дефіцит, без цього не буде довіри, але якщо вже витрати дуже високі, то треба скоротити витрати шляхом реформ », — зазначив Бальцерович, додавши, що в Україні є величезне поле для реформ, «які пора вже почати, якщо вірити в раппорт МВФ».

Він зазначив, що існує багато підтверджень тому, що «набагато краще буде для народної економіки, якщо стабілізація буде шляхом скорочення витрат бюджету, ніж шляхом підвищення податків».

Похожие статьи:

Политические статьиКолесніков залишив Партію регіонів

Политические статьиБезвізовий режим з ЄС: що зробила і що проігнорувала Україна

Теги: #влада
Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети