Україні потрібно віддати Донецьк і Луганськ

26 мая 2015
2963 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8829.jpg

Кілька заміток за результатами дискусій про можливе проведення всеукраїнського референдуму про виключення Донбасу зі складу України.

МІФ 1 — Якщо здамо Донбас, то Путін піде далі і від України нічого не залишиться

— При чому тут Путін і хто збирається здавати Донбас? Мова йде не про здачу, а про розлучення між Україною і Донбасом. Нехай Донбас будує Новоросію, а Україна будує європейську державу, тоді як найсправедливіший суддя, все розставить по своїх місцях. Як розставило Південну і Північну Кореї, НДР і ФРН, Грузію і Осетію/Абхазію, Росію та Фінляндію. Нехай розквітають всі квіти. Нехай Донбас будує все що хоче. А не хочете, щоб Путін йшов далі, захищайте свої землі. Ось Донбас захищати не захотів і тепер перетворився в кримінальне Сомалі, де корінного луганчанина Мозкового розстрілює ГРУ. Якби би він жив в Україні, був би цілий і неушкоджений.

Коли мова йде про статус Донбасу, треба говорити не про Путіна, а право людей жити так як вони хочуть.

МІФ 2 — Це наші споконвічні землі, і ми їх нікому не віддамо.

— ГАРАЗД, хлопці. Якщо це ваші землі, їдьте туди і живіть там. ДЛНР нікого не проганяє. Якщо Донбас піде зі складу України ці землі не перестануть бути українськими, а ті, хто там живе — це теж українці, тільки з іншим баченням світу. Вийде, що українці Донбасу будуть будувати інший проект, відмінний від того, що будуть будувати українці України. Всі будуть задоволені, а результати оцінимо через 10-20 років. Якщо ж головна мета когось нагнути і змусити жити не так, як людина хоче, то це наївна ілюзія і нескінченна війна до повного руйнування Донбасу і України.

МІФ 3 — там більшість українців і патріотів

— Чудово. Тоді взагалі нема про що переживати. Українці розвалили Московську Імперію і СРСР, а таку конструкцію як ДЛНР вони розвалять ще швидше.

Велике питання чи є вони там ті українці, якщо 5 мільйонний Донбас був захоплений сотнею Стрєлкова без жодного бою. Ви дійсно вірите, що українців можна поставити на коліна так просто?

НДР і ФРН — це німці, але протягом 50 років вони жили кожен у своєму проекті, а через 50 років все встало на свої місця. Якщо б вони 50 років воювали, а не конкурували — там була б не Німеччина, а Сомалі. Війна — це те що потрібно Путіну. Україна теж перетвориться в Сомалі, якщо не знайде варіантів вирішення конфлікту на Донбасі.

МІФ 4 — Треба виселити всіх ватників в Росію і тоді на Донбасі буде Україна

Примусове виселення народів робив Сталін. Ви хочете провести геноцид? Ви готові потрапити під ще більш суворі санкції ніж Іран і Північна Корея, ви готові перетворитися на світових ізгоїв?

Хто цю вату буде виселяти? Їх там мільйони, хто з українських політиків на таке здатний? Вони воду Криму вже рік не можуть перекрити, ви думаєте, що вони здатні когось кудись вислати?

МІФ 5 — Донбас став такий антиукраїнський, тому що туди прийшов Путін

Сувора правда полягає в тому, що все трохи інакше. Путін зумів увійти на Донбас, тому що він антиукраїнський.

Ні місцева еліта, ні місцевий люмпен не хочуть і не будуть жити за законами, без корупції, без обману. І ніякою війною, ніякими репресіями ви не змусите їх жити так, як вони не хочуть. Саме в цьому причина конфлікту, а путін просто використовує цей конфлікт на свою користь.

Місцева еліта і місцевий люмпен воює не проти України, а проти Майдану, який виступив проти корупції і проти свавілля. А корупція і беззаконня — це суть Донбасу.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 2

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети