Україні потрібно віддати Донецьк і Луганськ

26 мая 2015
3455 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8829.jpg

Кілька заміток за результатами дискусій про можливе проведення всеукраїнського референдуму про виключення Донбасу зі складу України.

МІФ 1 — Якщо здамо Донбас, то Путін піде далі і від України нічого не залишиться

— При чому тут Путін і хто збирається здавати Донбас? Мова йде не про здачу, а про розлучення між Україною і Донбасом. Нехай Донбас будує Новоросію, а Україна будує європейську державу, тоді як найсправедливіший суддя, все розставить по своїх місцях. Як розставило Південну і Північну Кореї, НДР і ФРН, Грузію і Осетію/Абхазію, Росію та Фінляндію. Нехай розквітають всі квіти. Нехай Донбас будує все що хоче. А не хочете, щоб Путін йшов далі, захищайте свої землі. Ось Донбас захищати не захотів і тепер перетворився в кримінальне Сомалі, де корінного луганчанина Мозкового розстрілює ГРУ. Якби би він жив в Україні, був би цілий і неушкоджений.

Коли мова йде про статус Донбасу, треба говорити не про Путіна, а право людей жити так як вони хочуть.

МІФ 2 — Це наші споконвічні землі, і ми їх нікому не віддамо.

— ГАРАЗД, хлопці. Якщо це ваші землі, їдьте туди і живіть там. ДЛНР нікого не проганяє. Якщо Донбас піде зі складу України ці землі не перестануть бути українськими, а ті, хто там живе — це теж українці, тільки з іншим баченням світу. Вийде, що українці Донбасу будуть будувати інший проект, відмінний від того, що будуть будувати українці України. Всі будуть задоволені, а результати оцінимо через 10-20 років. Якщо ж головна мета когось нагнути і змусити жити не так, як людина хоче, то це наївна ілюзія і нескінченна війна до повного руйнування Донбасу і України.

МІФ 3 — там більшість українців і патріотів

— Чудово. Тоді взагалі нема про що переживати. Українці розвалили Московську Імперію і СРСР, а таку конструкцію як ДЛНР вони розвалять ще швидше.

Велике питання чи є вони там ті українці, якщо 5 мільйонний Донбас був захоплений сотнею Стрєлкова без жодного бою. Ви дійсно вірите, що українців можна поставити на коліна так просто?

НДР і ФРН — це німці, але протягом 50 років вони жили кожен у своєму проекті, а через 50 років все встало на свої місця. Якщо б вони 50 років воювали, а не конкурували — там була б не Німеччина, а Сомалі. Війна — це те що потрібно Путіну. Україна теж перетвориться в Сомалі, якщо не знайде варіантів вирішення конфлікту на Донбасі.

МІФ 4 — Треба виселити всіх ватників в Росію і тоді на Донбасі буде Україна

Примусове виселення народів робив Сталін. Ви хочете провести геноцид? Ви готові потрапити під ще більш суворі санкції ніж Іран і Північна Корея, ви готові перетворитися на світових ізгоїв?

Хто цю вату буде виселяти? Їх там мільйони, хто з українських політиків на таке здатний? Вони воду Криму вже рік не можуть перекрити, ви думаєте, що вони здатні когось кудись вислати?

МІФ 5 — Донбас став такий антиукраїнський, тому що туди прийшов Путін

Сувора правда полягає в тому, що все трохи інакше. Путін зумів увійти на Донбас, тому що він антиукраїнський.

Ні місцева еліта, ні місцевий люмпен не хочуть і не будуть жити за законами, без корупції, без обману. І ніякою війною, ніякими репресіями ви не змусите їх жити так, як вони не хочуть. Саме в цьому причина конфлікту, а путін просто використовує цей конфлікт на свою користь.

Місцева еліта і місцевий люмпен воює не проти України, а проти Майдану, який виступив проти корупції і проти свавілля. А корупція і беззаконня — це суть Донбасу.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (2)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети