Україна давно є колонією Росії

17 июня 2015
2227 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9205.jpg

Наївні ватники багато кричать про те, що Росія бореться за те, щоб не бути колонією США. Але це самообман. Росія вже давно є колонією США, а Україна давно є колонією Росії. Україна воює за те, щоб перестати бути колонією Москви і стати колонією США. Тому що бути колонією США набагато більш цікавіше, ніж бути колонією Росії. Південні і північні корейці можуть розповісти про це набагато більше, а різницю можна побачити на прикладі цих двох країн.

Суперечка між Путіним і США полягає в тому, що Путін вважає, що він має право на свавілля як проти України, так і на території України, а США переконують Путіна, що це не так і свавілля він має тільки на території Російської Федерації і поки що ніде більше.

США не вигідно знищення Росії, і вони всіляко уникають цього. Поки що завдання США обмежується необхідністю відшмагати російську еліту. Відшмагати і відібрати сірники-нафтодолари, які дітям не іграшка.

Американці будуть намагатися зберегти і Росію, і Україну. Боротьба протилежностей забезпечує розвиток. Розвівши обидві сторони, американці переведуть конкуренцію між Москвою і Києвом з поля бою, на економічно-політичне поле. Тоді обидві країни, конкуруючи, будуть рости і тягнуться до цивілізації, а не знищувати один одного як зараз. А розвиток України і Росії — це саме те, що в національних інтересах США. Деградація Росії — це неминуче її перетворення на колонію Китаю.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети