Україна і Сербія мають терміново зняти напругу у двосторонніх відносинах, - М. Лубківський

9 ноября 2017
863 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16312.jpg


Цьому допомогла б або телефонна розмова, або й зустріч міністрів закордонних справ України та Сербії Павла Клімкіна та Івіци Дачича. Так вважає надзвичайний і повноважний посол, координатор Руху "Справедливість" Маркіян Лубківський.

"Потрібно зупинити публічну перепалку, перейшовши до вирішення питань, які хвилюють дві сторони, дипломатичними каналами", — переконаний він. Треба, як кажуть на Балканах, опустити м'яча на землю.

За словами Лубківського, варто терміново провести консультації МЗС і силовиків двох країн для унеможливлення участі сербських найманців у агресії проти України.

Лубківський також нагадав, що на 13 листопада заплановано зустріч у Бєлграді спеціального представника США Курта Волкера з помічником президента РФ Владиславом Сурковим. Тому, на думку дипломата, розпалювати пристрасті не варто, а варто сконцентруватися на досягненні з допомогою американських партнерів позитивних результатів для України.
 

Похожие статьи:

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети