Від результатів сьогоднішніх президентських виборів у Сербії залежить майбутнє і стабільність Балкан, - Лубківський

2 апреля 2017
1430 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article14823.jpg


"Сьогодні у Сербії — вибори президента країни. Побажаємо цій країні європейського майбутнього!"- написав дипломат у своєму фейсбуці. Лубківський наголосив, що Сербія є сьогодні об'єктом інтересу і, відповідно, боротьби між євроатлантичною спільнотою та Росією. Оскільки Сербія значить для РФ набагато більше, ніж Чорногорія, і залишається, по суті, чи не останнім форпостом Росії на Балканах.
"Чи матиме місце російське втручання у перебіг та результати виборів? Чи переможе фаворит гонки — теперішній прем'єр країни проєвропейський Александр Вучич — побачимо вже дуже скоро", — зауважив Маркіян Лубківський.
Сьогодні, 2 квітня, у Сербії відбуваються вибори президента країни. За голоси 6,7 мільйона громадян Сербії та крісло глави держави змагаються 11 кандидатів.
 

Похожие статьи:

Политические статьиВлада нарешті відгукнулася на ініціативу Руху «Справедливість» — М.Лубківський

Политические статьиДипвідносини з РФ потрібно було давно розірвати, - Лубківський (відео)

Политические статьи«Україна має запропонувати новій владі Франції новий порядок денний двосторонніх відносин», - М. Лубківський (відео)

Политические статьиРух «Справедливість» підтримує вимоги Антикорупційного Майдану під Солом‘янським судом

Политические статьиУкраїнська сторона не несе відповідальності за інцидент з місією ОБСЄ під Луганськом, - М. Лубківський (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети