В Маріуполі вибори не відбудуться

19 октября 2015
1725 просмотров Голосов: 0 Автор:Алекс Сільнецький
article10672.jpg

Якщо ситуація в Маріуполі за поточну добу не зміниться, то доведеться звертатися до Центрвиборчкому з тим, щоб домогтися скасування виборів.

Про це заявив губернатор Донецької області Павло Жебрівський. Він зазначив, що ситуація за останній час навколо виборів сильно загострилася. Якщо виявиться, що вона продовжує погіршуватися, то не залишиться іншого виходу, окрім як наполягати на скасуванні виборів. Зараз вже відомо про спроби заблокувати діяльність місцевої виборчої комісії. У той же час сама комісія незрозуміло навіщо розпускає дільничні виборчкоми. Також, не викликає приязні факт обстрілу будинку в Маріуполі, для чого був використаний гранатомет. Жебрівський підкреслив, що сам він завжди виступав проти місцевих виборів в Маріуполі, призначених на 25 жовтня.

Рішення буде прийматися після того, як ОДА розбереться в зібраній інформації і дасть оцінку ситуації з безпеки в місті, уточнив глава Донецької військово-цивільної адміністрації

Але швидше за все, вибори так і не пройдуть, оскільки США проти місцевих виборів у таких містах, як Слов'янськ, Краматорськ та Маріуполь.

Похожие статьи:

Новости Культуры​Російські зірки побоюються їхати в Луганськ і Донецьк

Происшествия​В результаті атаки на військову частину в Маріуполі загинули три людини

Новости ПолитикиПрихильники федералізації в Маріуполі вибрали 75 народних депутатів

Новости Украины​Ахметов виступив проти ДНР і пообіцяв страйки (ВІДЕО)

ОбществоBloomberg: Маріуполь готовий до війни

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети