Вірю в незнищенність українського народу і майбутнє України - Валентин Наливайченко

25 ноября 2017
336 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16439.jpg

Пам’ять про Голодомор назавжди у моєму серці, а розсекречення архівів КДБ і відновлення історичної правди про цей антиукраїнський, антилюдський злочин стало справою мого життя.

Організував та завершив розслідування Голодомору як злочину Геноциду проти Українського народу.

Під моїм керівництвом СБУ встановила та довела у Суді, що геноцид був скоєний радянською владою з метою придушення національно-визвольного руху в Україні.

Досудовим слідством встановлено, що керівництво більшовицького тоталітарного режиму – Сталін, Молотов, Каганович, Постишев, Косіор та інші вчинили геноцид частини української національної групи.

Головним правовим наслідком рішення суду є констатація факту вчинення злочину геноциду на території України, внаслідок чого загинули мільйони людей.

Сьогодні вже 77% громадян України вважають Голодомор 1932-33 років геноцидом українців (http://www.spravedlyvist.com.ua/news/9329).

Про ламання хребта нашому народу московським режимом має знати світ, і тоді він краще розумітиме справжню суть теперішньої агресії проти України, нашу трагедію і нашу боротьбу.

Саме так розуміє Україну і українців конгресмен Марсі Каптур, якій я мав честь подарувати книгу розсекречених матеріалів кримінальної справи #475 про наш найбільший національний біль.

Похожие статьи:

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети