В Угорщини з'явились проблеми

7 сентября 2015
2208 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10232.jpg

Уряд Угорщини оголосив сьогодні про запуск інформаційної кампанії, яка покликана відвадити біженців від міграції в країни ЄС через угорську територію. Про це йдеться в заяві кабінету міністрів.

Акція повинна пройти в «транзитних» країнах і державах, звідки приїжджають біженці. Спеціальні листівки планується поширювати на всьому так званому «балканському маршруті». «У них буде звертатися увагу на те, що нелегальний перетин угорського кордону є злочином, який карається позбавленням волі», — йдеться в повідомленні. При цьому в листівках зазначається, що «Угорщина рада прийняти всіх, але буде з усією строгістю закону ставитися до тих, хто намагається проникнути в країну нелегально».

«Мета інформаційної кампанії — знизити міграційний тиск на Угорщину. Низка європейських країн, зокрема Австрія і Німеччина, також запустили аналогічні проекти », — підкреслили в угорському уряді.

Нагадаємо, Уго́рщина (угор. Magyarország [ˈmɒɟɒrorsaːɡ] — «Мадя́рщина») — держава в Центральній Європі з населенням близько 10 мільйонів осіб. Столицею держави є місто Будапешт. Державна мова — угорська. Унітарна держава, парламентська республіка. Більшість вірян є католиками.

Межує зі Словаччиною на півночі, Україною — на північному сході (спільний кордон 105 км), Румунією — на південному сході, Сербією та Хорватією — на півдні, Словенією — на південному заході і Австрією — на заході.

З 1999 року член НАТО, з 2004 — ЄС.

Похожие статьи:

ОбществоЗ мовою в Україні проблем немає

Здоровье и медицинаЧому наші ноги неприємно пахнуть?

Политические статьиУ Яценюка скоро упадет рейтинг

ОбществоЧто делать если ты в драке применил нож

Продукты питанияОткрытие нового ресторана, какие проблемы возможны

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети