В України немає цілі

26 мая 2015
2343 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8830.jpg

Наші реформи йдуть дуже повільно. Просто країна у нас повільна, люди повільні. Це дуже погано. У нас такий повільний тип темпераменту

Реформу було б легше втілювати в життя, якщо б хтось один ліпив відповідальність за реформу і сказав, як потрібно робити.

Але після того як ми один раз обпеклися на такому одноосібному правителі як Янукович, народ вдруге не хоче ризикувати. Тому ми змушені терпіти ці узгодження, неузгодженості, коли у кожного з тисячі людей є своя думка.

У нас в уряд запрошені не тільки грузинські реформатори, але і балтійські. Для мене набагато цікавіша дискусія між грузинськими і балтійськими реформаторами про те, з якою швидкістю потрібно приватизувати наші 300 підприємств.

Грузини кажуть, що треба робити це швидко. Тому що можна через 3-4 роки взагалі нічого не мати, потрібно це ярмо звільнити від держави, і нехай ці 300 підприємств діють на своєму бізнес-рівні і самі заробляють собі гроші. Навіть якщо це буде невигідно, то держава не буде з бюджету витрачати гроші.

Прибалти кажуть, зараз не вигідно за низькою ціною продавати, треба почекати кон'юнктуру, треба зробити реформу, запровадити законодавство. І коли кон'юнктура буде на верху положення, тоді ці 300 підприємств зможемо продати з вигодою для держави.

Обидві позиції вірні, обидві позиції логічні, мають право на життя.

Це йде правильний економічний спір. Мені шкода, що до нього у нас не підключено економічне співтовариство.

Звичайно, ці реформи здійснюються не у вакуумі, я б сказав, що при 80% відбувається гальмування, саботажі. Реформи гальмують і чиновники, і бюрократи, і влада, і війна і відсутність грошей…

Незважаючи на те, що я і сам обурений повільною швидкістю цих реформ, але думаю спочатку потрібно «закрити ями, а потім розвивати швидкість».

Найнеприємніше те, що гальмує наші реформи — це повна відсутність мети реформ. Ніхто не знає що робити, навіщо робити, з якою метою.

Похожие статьи:

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Здоровье и медицинаЯка наша ціль у житті?

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Образование и наукаМалюнок на кросівках можна поміняти завдяки смартфону

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети