В України немає цілі

26 мая 2015
1282 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8830.jpg

Наші реформи йдуть дуже повільно. Просто країна у нас повільна, люди повільні. Це дуже погано. У нас такий повільний тип темпераменту

Реформу було б легше втілювати в життя, якщо б хтось один ліпив відповідальність за реформу і сказав, як потрібно робити.

Але після того як ми один раз обпеклися на такому одноосібному правителі як Янукович, народ вдруге не хоче ризикувати. Тому ми змушені терпіти ці узгодження, неузгодженості, коли у кожного з тисячі людей є своя думка.

У нас в уряд запрошені не тільки грузинські реформатори, але і балтійські. Для мене набагато цікавіша дискусія між грузинськими і балтійськими реформаторами про те, з якою швидкістю потрібно приватизувати наші 300 підприємств.

Грузини кажуть, що треба робити це швидко. Тому що можна через 3-4 роки взагалі нічого не мати, потрібно це ярмо звільнити від держави, і нехай ці 300 підприємств діють на своєму бізнес-рівні і самі заробляють собі гроші. Навіть якщо це буде невигідно, то держава не буде з бюджету витрачати гроші.

Прибалти кажуть, зараз не вигідно за низькою ціною продавати, треба почекати кон'юнктуру, треба зробити реформу, запровадити законодавство. І коли кон'юнктура буде на верху положення, тоді ці 300 підприємств зможемо продати з вигодою для держави.

Обидві позиції вірні, обидві позиції логічні, мають право на життя.

Це йде правильний економічний спір. Мені шкода, що до нього у нас не підключено економічне співтовариство.

Звичайно, ці реформи здійснюються не у вакуумі, я б сказав, що при 80% відбувається гальмування, саботажі. Реформи гальмують і чиновники, і бюрократи, і влада, і війна і відсутність грошей…

Незважаючи на те, що я і сам обурений повільною швидкістю цих реформ, але думаю спочатку потрібно «закрити ями, а потім розвивати швидкість».

Найнеприємніше те, що гальмує наші реформи — це повна відсутність мети реформ. Ніхто не знає що робити, навіщо робити, з якою метою.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаЯка наша ціль у житті?

Образование и наукаМалюнок на кросівках можна поміняти завдяки смартфону

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети