Валентин Наливайченко може бути президентом України, якщо йому довірять люди!

11 июня 2017
11224 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15326.jpg

Координатор з питань інформаційної політики Руху В. Наливайченка "Справедливість" Маркіян Лубківський, надзвичайний і повноважний посол України, у програмі "Гордон" дав надзвичайно цікаве інтерв'ю Дмитру Гордону.

Вірю в Валентина Наливайченка, бо знаю його з 2000 року, я зробив свій вибір, адже я вже в такому віці, що не маю права на помилку — зазанчив Маркіян Лубківський.

Розповів Маркіян Романович і про нещодавні переговори у Вільнюсі з Гаррі Каспаровим та з американськими й литовськими партнерами, про спільні плани співпраці на майбутнє.

Цікавою була розповідь про його роботу дипломатом в консульстві Югославії в 1999 році, коли розпочалася війна в Югославії.

Це був період балканської кризи коли війська НАТО вели бомбардування Бєлграду, весь жах війни пройшов перей його очима: — трупи, руйнування, розирвані томагавки....

Особливо вразило порівняння Слободана Милошовича (президента Союзної Республіки Югославія (1997-2000) з удавом, який був надзвичайно жорстким балканським політиком та непростим співбесідником, бо його візіві ставав жертвою через логіку та переконання, якими Милошович буквально гіпнотизував свою "жертву".


Аналізуючи перемогу хорватів Markian Lubkivskyi наголосив про те, що є глибинні аспекти перемоги хорватів, це — партіотизм та любов до своєї держави. Одним із стрижнів військової перемоги стала й військова організація в умовах військового ембарго.


Цікавим є те, що хорвати також розпочинали бойові дії з Антитерористичної операції, але потім не побоялись назвати війну — війною!

 

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети