Валентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

26 октября 2018
2051 просмотр Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article17839.jpg

Учора, 25 жовтня, лідер Руху «Справедливість» Валентин Наливайченко відвідав урочисте відкриття ювілейного міжнародного конкурсу газети «День», на якій відбулося нагородження переможців ювілейного XX Міжнародного фотоконкурсу «День 2018».

«Наша фотовиставка — це тест на чутливість. Кожен, хто прийде, має сприйняти світлину так, щоб, наприклад, Олег Сенцов відчув, що про нього тут знають та пам‘ятають», — розповіла на церемонії відкриття головний редактор газети «День» Івшина Лариса.

Фотоконкурс «Дня» – це 20 років фотоісторії, 129 фотовиставок у містах України, 809 нагороджених фотографів. Фактично це «фотозвіт» того, як жила країна протягом останнього року. Головні події в Україні, актуальні проблеми сьогодення, чутливі політичні питання — усе це відображається в роботах фотографів.

«Фотографії, які вражають і крають серце. Особливо фронтові світлини, а їх сьогодні, на жаль, так багато», — каже Валентин Наливайченко.

Дійсно, за 4 роки війни Україна стала іншою, дорослішою, а світлини зі сходу України не зможуть передати тих емоцій, які відчувають наші захисники.

Захистити захисника — наш обов’язок! Подвиги наших героїв завжди пам’ятатимемо!

Похожие статьи:

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиКатерина Гандзюк пішла з життя

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети