Валентин Наливайченко звернувся до християн

29 марта 2019
309 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18451.jpg

Сьогодні християни об’єднались у Всеукраїнський піст і молитву за обрання Президента України по волі Господа. Приєднуюсь як християнин і громадянин України.

Твердо вірю, що Господь допоможе нам обрати президентом того, хто буде чути Його волю і голос народу, чинити правосуддя і справедливість. Новий президент зобов’язаний гарантувати свободу віросповідання і зберегти християнські сімейні цінності.

Історія нам показує як були знищені цивілізації і народи через моральний занепад і відступлення від Бога, і навпаки, як процвітають народи, які живуть за фундаментальними духовними принципами. Сьогодні час Україні повернутися до Бога! Так Україна відродиться і розквітне!

Кандидат у Президенти України Валентин Наливайченко.

“Отже, перш над усе я благаю чинити молитви, благання, прохання, подяки за всіх людей, за царів та за всіх, хто при владі, щоб могли ми провадити тихе й мирне життя в усякій побожності та чистості. Бо це добре й приємне Спасителеві нашому Богові,” 1-е Тимофiю 2:1-3

Похожие статьи:

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети