Велика пророча благодійність

10 октября 2014
4915 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article5719.jpg

Велика пророча благодійність.

Часто мене запитують, що ти конкретного зробив, оскільки називаєш себе пророком?

Відповім допитливим.

Так сталося, що мені довелося значну частину свого життя займатися благодійною діяльністю. Хоча я людина публічна – вибирався на мера Тернополя та народного депутата України, але цієї делікатної сторінки свого життя я ще не торкався. Жодному писаці не випадало на думку піднімати цю пікантну історію мого життя. Вони мене за благодійника не вважали, хоча кепкували, як з торговця гуманітаркою.

Так от, розповім про себе, як благодійника.

Знатні та багаті люди вважають цю діяльність справою великої честі.

Допомагати бідним, знедоленим людям, тощо, показує загалу їхню щедрість, доброту, ласку для ближніх своїх.

Спочатку, для мене, люди бідні, знедолені, тощо були не моїми клієнтами.

Навпаки, моїми клієнтами стали люди знатні та багаті.

Адже, як я переконався, благодійної допомоги потребують не тільки люди бідні та знедолені, але у знатних та багатих є ще більша потреба у ній, ніж у бідних та знедолених.

Так сталося, що моїми клієнтами були навіть академіки, доктори та кандидати наук, депутат, ректор університету, генеральний директор підприємства та захланний мер міста Тернополя.

Незважаючи на такі високі звання та посади, часто їм свого розуму та сил не вистачало. Тому, вони мене зразу запримітили, та без жодних блатів та хабарів залишили мене біля себе.

Не буду називати їхні прізвища, бо допитливий читач розбереться хто вони, погортавши мої винаходи. Якщо у цих документах моє прізвище останнє, то це не означає, що це їхній розумовий продукт. А скоріше навпаки – об’єкт інтелектуальної крадіжки.

Але мого розуму їм стало мало – взялися використовувати ще і мої сили.

Це проста людина потом та кров’ю заробляє собі на квартиру, чи будинок. Часто відправляється у чужі краї, щоб заробити собі на житло.

Багатим та знатним цей варіант не підходить.

Вони свої хороми та палаци хочуть мати на дурняк, використовуючи свої високі звання, посади та можливості. Просто так, за обіцянку, котру ці брехливі кадри не виконають.

У них все вирішується. Подивіться навколо міст, які вони собі хороми повибудовували.

Два таких мені прийшлося власноручно будувати. Просто так. Безплатно. Навіть не за дякую. Просто за обіцянку знатного брехуна.

У порівнянні із захланним вовком – мером міста Тернополя, ця знать була ще ягнятами. Вона хоч майна мого не грабувалали.

А ця зверхницька захлань не гребує нічим -навіть злакомилася на мої торгові кіоски, та мої мізерні прибутки на гуманітарному ринку.

Часто я роздумував над моєю благодійністю стосовно цих знатних та багатих людей. Інколи у мене виникало почуття помсти.

Але, мене зупинило слово благодійність.

Сегмент людей знатних та багатих, я вже повністю освоїв. Адже важко знайти у цьому сегменті благодійництва, людину рівня мені.

Щоб бути великим благодійником, потрібно освоїти усі сегменти, включаючи людей бідних та немічних.

У цьому, мої зусилля були спрямовані на сьогоднішніх драматичних подіях. Я був переконаний, що у них найбільше постраждає людей бідних та немічних. Але багаті та знатні люди не дали мені сповна реалізувати свої можливості. Про те, все таки, щось мені вдалося зробити. Якщо мої поради зберегли хоч одне життя, то це вже є успіх.

Ще і Сам Господь Бог прийшов мені на допомогу.

Усе на цьому світі продається та купується. А тут по іншому.

Тепер, усі люди – бідні та багаті можуть безкоштовно прийти до пропонованого мною оберегу – Годинника прозріння, що поряд співочого поля у Тернополі. Усіх тут очікує Пресвята Богородиця. Прийдім до Неї. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Богородиця побачить вас біля Годинника прозріння, застережить тіню Свого Покрову від брехливої та захланної напасті. Вона чекає на вас цілодобово, як рідна мати.

Благодать Господа нашого Ісуса Христа з усіма вами! Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

10.10.2014 року.

Похожие статьи:

Политические статьиПутінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

Политические статьи"Свободу" вихлюпнув за склепіння Ради гнів пророка

Новости КультурыЗвернення пророка Мирослава Копака з нагоди ювілею Блаженнішого Йосифа Сліпого.

Политические статьиПолювання на відьм

Политические статьиПророча просьба

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk