Виборці вчергове збаламучені книжниками та фарисеями

22 октября 2014
4259 просмотров Голосов: 1 Автор:Пророк
article5813.jpg

Виборці вчергове збаламучені книжниками та фарисеями.

Знову наближаються вибори до Верховної Ради України. На цей раз – позачергові.

Цьогорічна скорочена передвиборча компанія принципово не відрізняється від попередньої. Хіба, що деякими відмінностями. Так, учасники процесу не шкодують в поливанні один одного брудом, що створює враження справжньої передвиборчої війни. Уже, на жаль, кровопролитної, але дякувати Богу, пока без жертв.

Це створює неабияке збаламучення голів українських виборців.

Напередодні виборів багато виборців ще не визначилися за кого мають голосувати.

Маючи досвід у попередній виборчій боротьбі, як кандидат у народні депутати України по 163-му виборчому округу, висловлю свою невеличку пораду.

Зараз, тодішні мої звернення до виборців не втратили своєї актуальності.

Нагадаю слова мого звернення до виборців: «Наближаються чергові вибори до Верховної Ради України сьомого скликання. Вкотре, ми надіємся на свою значимість у цих виборах, на здійснення усіх своїх мрій та побажань. Ці вибори принципово не відрізняються від попередніх і наші зусилля можуть знову залишитися марними. Але, цього річ, саме на 163 виборчому окрузі у Тернополі, вибори відбуватимуться за іншим принципом. Допомогти у виборі найдостойнішого представника у Верховну Раду України, від міста Тернополя, виявив Сам Господь Бог…».

Тоді виборці моєї програми та цього звернення не підтримали. Багато людей тоді мені з насмішкою говорили, що якщо б був Бог, то він зробив би так, щоб ти став народним депутатом.

Але, уже цьогорічної весни, їхня насмішкуватість обернулася опущеними головами. Таким чином, Господь підтверджує євангельські слова:«Досить тобі моєї благодаті, бо моя сила виявляється в безсиллі» (ІІ до Кор. 12,9).

Минулої виборчої компанії Господь показав свого обранця – пророка у Верхову Раду. Зараз цього немає. Бо Господь рідко подає людям Свої Знаки.

Всевишній не прийде, щоб показати конкретних кандидатів, за котрих виборці повинні віддати свій голос. Для цього Він наділив людей розумом, щоб вони не піддавалися збаламученням книжниками та фарисеями. Теперішні книжники та фарисеї – це не ті люди, котрі були за біблійських часів. Це потужна інформаційна навала, що поглинає величезні кошти для зомбування виборців.

Що я конкретно у цій ситуації пропоную?

Звернутися до Слова Божого – Біблії. Зокрема пророцтва Йоана Богослова (Див. Одкровення 12, 7-18).

Якщо це вам не допомогло визначитись, прийдіть до Годинника прозріння, що поруч співочого поля у Тернополі. Тут вас чекає ваша Помічниця – Матір Божа, котра Своєю тінью допоможе обрати найдостойніших.

Зверніть увагу на недавні покровські покази Пречистої 14 жовтня.

У цей день Богородиця двічі по сім показала своєю тінью на циферблаті приладу. Застерегти Україну тінью Свого Покрову цього дня помішала Верховна Рада України сьомого скликання, обрана 28 жовтня два роки назад, тобто чотири рази по сім. Саме цього дня вона зібралася на своє засідання. Багато аналітиків сходяться на тому, що події 14 жовтня під стінами Верховної Ради дивним чином нагадували картину, яку спостерігали 1 грудня 2013 року, де сума чисел року та дня місяця дає сімку. Нагадую, що тоді народ вирішив усунути від влади сьомого по ліку українського комуністичного керівника (Хрущов, Брежнев, Черненко, Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович). В день Покрови Пресвятої Богородиці протестувальники немов-би не помітили різниці між нинішнім режимом і режимом В.Януковича.

26.10.2014 року – вибори до Верховної Ради України. Різниця між числами дня жовтня дає четвірку. Сума 4+10=14. 14 – це двічі по сім. Сума чисел року – це теж сім.

Прийдіть усі на вибори.

У цей день Пресвята Богородиця буде разом з усіма нами робити вибір.

Пречиста не помилиться у числах Своїх тіней на Годиннику прозріння, таким чином спонукаючи нас теж не помилитися — зробити правильний вибір.

Шлю благословення Боже українським виборцям. Амінь.

Пророк: Мирослав Копак

22.10.2014 року.

Похожие статьи:

Новости Политики​Нардепи проголосували за позбавлення мандата Колесніченко

Новости Политики​Яценюк оголосив про поступки Східній Україні

Новости ПолитикиФракція "Партії регіонів" втратила ще 13 депутатів

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Новости Политики​У проекті змін до Конституції у президента менше повноважень, а більше у Ради та Кабміну

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk