Вибори до ОТГ: вже близько двохсот депутатів від Руху «Справедливість» представлятимуть інтереси громад на місцях

1 ноября 2017
4882 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16265.jpg

Офіційних результатів виборів до ОТГ 29 жовтня 2017 року ще немає, однак, за паралельним підрахунком голосів, Рух «Справедливість» має один із найвищих результатів серед позапарламентських, нових політичних сил — 20% кандидатів від партії Наливайченка перемогли на цих виборах. Команда Руху висувала своїх кандидатів у 36 ОТГ (12 регіонів України). Наразі «Справедливість» посіла друге місце серед політсил, що не представлені у Верховній Раді.

Уже можна робити певні висновки за попередніми результатами виборів та аналізом самого процесу голосування: методи роботи влади не змінилися з часів Януковича. Кандидати від олігархічних проектів систематично купують голоси, намагаються зірвати вибори на дільницях, де результат не виправдовує їхніх очікувань, залякують кандидатів та виборців.

Спостерігачі від Руху «Справедливість» зафіксували всі численні порушення – так звані «каруселі», підкупи, незаконна агітація, сторонні люди на дільницях, видача бюлетенів без документів. Усі задокументовані факти передані до правоохоронних органів України та нашим міжнародним партнерам.

Підкуп виборців та відсутність протоколів – так обирали на КиївщиніКандидати від Руху В. Наливайченка «Справедливість» на Київщині брали участь у виборах до Великодимеської, Медвинської та Фурсівської ОТГ. Тут визначаючим фактором для можна сміливо називати підкуп виборців.

Так, під час вшанування героїв Медвинської республіки 17 жовтня в урочищі Ковтунів. Депутат Київської облради, ректор Білоцерківського НАУ Анатолій Даниленко (представник «Радикальної партії») свою підтримку заходу виявив через «виділення» хору з вищого навчального закладу, яким керує. А вже 27 жовтня він привіз до Медвина народного артиста України Павла Дворського, який дав концерт місцевим жителям. Сам Даниленко під час концерту відкрито агітував медвинців.


27 жовтня одіозна екс-регіоналка Тетяна Засуха у приміщенні Фурсівського сільського клубу провела зустріч з місцевою громадою, під час якої вона агітувала голосувати за представників БПП. Люди Тетяни Засухи роздавали гроші місцевим жителям після зустрічі, аби ті віддали свої голоси за представників БПП на майбутніх виборах, маскуючи це виплатами ніби-то за паї. Отримавши гроші, люди розписувалися у відомостях. Цікаво, що суми, які отримували на руки люди, сягали до двох тисяч гривень. Дані факти можна побачити на відео, які зняли місцеві активісти. Також відзначились й представники «Батьківщини: 19 жовтня 2017 року в районі стадіону села Трушки роздавали людям у вигляді «добавки до пенсії» по 200 гривень. Факт підкупу був зафіксований спостерігачами, які викликали поліцію. Відкриті відповідні провадження, допитуються свідки та проводиться слідство.

Також на дільницях Фурсівської ОТГ у спостерігачів виникли труднощі із отриманням протоколів про підрахунок голосів. На друк відповідних бланків не було виділено достатньо коштів, а тому спостерігачі були змушені самостійно вирішувати цю проблему за допомогою ксерокопій. Необхідно зазначити, що ненадання копії виборчого протоколу спостерігачам вважається адмінпорушенням.

Висновок єдиний: люди не мають довіри до старих партій

«Сьогодні є такий результат від людей: величезна недовіра до влади і очевидний успіх нових опозиційних сил, до яких належить і Рух «Справедливість». Хочу подякувати команді, адже ми маємо один з найвищих результатів серед непарламентських, нових політичних сил — 20% наших кандидатів перемогли на виборах», — прокоментував перебіг та результати виборів лідер партії Валентин Наливайченко.

https://www.facebook.com/nalyvaichenko.valentyn/videos/2070857133150286

Ще один висновок, засвідчений результатами цих виборів, — величезна недовіра до партій взагалі. Лідери політсил можуть скільки завгодно сперечатись про перемогу їхніх кандидатів, але більше за всіх голосів набрали саме самовисуванці.

«Перемагати олігархічні проекти можна. Це довели наші кандидати! Не порушуючи закон, не витрачають мільйони на агітацію та підкуп виборців! Для цього потрібно важко працювати, бути сильними організаційно та жити і працювати справедливо, чесно і не боятися брати на себе відповідальність», — зазначив керівник Секретаріату Руху В. Наливайченка «Справедливість» Руслан Колєсніков.

Отож, результати Руху «Справедливість» доволі показові. Вони говорять про довіру людей до лідера партії Валентина Наливайченка, і, зрозуміло, до тих, хто йде під прапором цієї політичної сили. Адже «Справедливість» чітко позиціонує напрямки своєї діяльності й головні цілі, які ставить перед собою: боротьба з корупцією, як у вищих ешелонах влади, так і в областях та районах, відсторонення бізнесу від влади, зміну виборчого законодавства. А на місцях актив Руху підкріплює партійні позиції реальними справами для громад.Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети