Вибори президента 2019: Як не помилитися з вибором?

25 марта 2019
317 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18434.jpg

До виборів залишається все менше часу і всім нам надважливо зробити вірний, виважений вибір. Аби вибір був раціональним, потрібно не просто вірити на слово рекламним гаслам з білбордів чи екранів телевізора, але й вивчати позиції кандидатів. 

Днями керівник Ірпінської місцевої парторганізацї Руху «Справедливість» Єгор Чернявський разом з командою знайомили мешканців Бучі з програмою кандидата на пост президента Валентина Наливайченка. 

Вони роздали друковані матеріали, розповіли про програму кандидата, його перші кроки на посаді президента, зокрема, у сфері національної безпеки та оборони, зовнішньополітичної діяльності, розподілу владних повноважень, прав людини та внутрішньої політики.

“Українці вже давно мають перейти від сліпого вибору облич та рекламних гасел до  раціонального та усвідомленого вибору тих політиків, які гарантуватимуть громадянам виконання своїх програмних обіцянок. Валентин Наливайченко саме такий кандидат. Голосування через декілька днів і вважаю за необхідне ознайомити якомога більше громадян з кандидатом якого я підтримую, в якого вірю”, — Єгор Чернявський.

Часто нам доводиться робити вибір. Іноді вибір дрібний — піти сьогодні в кіно або зайнятися справами, вибір більш значний — поміняти роботу або залишитися на колишньому місці. 31-го перед нами постає питання глобальне: хто буде вести Україну наступні 5 років, хто буде нашим президентом.

Зробим правильний вибір разом! Україні потрібен справедливий президент!

 

Похожие статьи:

Политические статьиНаливайченко: Ми не скоримося, доки агресор не піде з нашої землі разом зі своїми маріонетками та санкціями

Политические статьиНаливайченко назвав два кроки з боку України, щоб зупинити агресію Росії

Политические статьиСправедливе звільнення чиновника бородянщини

Политические статьиВалентин Наливайченко на відкритті фотоконкурсу газети «День»

Политические статьиЕлектронні вибори впевнено виграє лідер Руху "Справедливість" - Валентин Наливайченко

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети