Влада крала,краде і буде красти!

21 марта 2015
3112 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7868.jpg

З вуст чиновників уряду Арсенія Яценюка регулярно звучать заяви, що важка фінансова та економічна ситуація в країні спровокована війною. Однак це не так. Ніякого зв'язку між економічною кризою і війною практично немає. Наприклад, через бойові дії, Донбас перестав давати валютну виручку, обсяг якої раніше становив 25%. Який зв'язок це має з підвищенням комунальних тарифів для населення? Жодного.

Також влада постійно «киває» на МВФ — мовляв, це вони вимагають піднімати тарифи. Але це теж урядова брехня. Фонд не вимагає, він запитує: «Яким чином ви будете гасити ваші заборгованості?». Київ відповів: «Ми підвищимо тарифи для населення і повернемо вам гроші». МВФ відповів: «Ви це запропонували — будь ласка, підвищуйте і повертайте». Але вони на цьому, ні в якому разі, не наполягали, Боже збав! У складі МВФ більше сотні країн, і якщо вони дають комусь гроші, їх треба або повертати, або «прощати». Польщі свого часу «пробачили» 50 млрд доларів, а от чи пробачать Україні — поки велике питання.

Кабмін просто не зміг запропонувати МВФ нічого іншого. Але ж можна було, наприклад, підвищити податки для олігархів — людей, які отримують дивіденди. У Європі податок на дивіденди становить у середньому 27-30%, а у нас — всього 5%. Також можна було б «закрити» офшори, але влада і цього робити не хоче. А як вони це можуть зробити, якщо більшість з них «на утриманні» у цих же олігархів, і якщо головний олігарх є президентом? Ось і вся схема.

Для кого уряд підвищує податки? 30% неспівпадання податків — вигадка. Був в історії такий випадок, коли Аль Капоне показував свій дохід в рік 10 тисяч доларів і мав яхту вартістю в 5 млн. доларів і маєток за 10 млн. І йому вказали на невідповідність. А як наша влада збирається розглядати в кожній родині, хто скільки отримав і на що витратив? Без суду відбирати у людини гроші? Цього робити не можна, це нонсенс. Але тим не менш, це запропонувала призначена главою Мінфіну американка українського походження Наталія Яресько. Мені здається, що від таких людей треба триматися подалі.

Як ви думаєте, такі мільярдери, як Коломойський, Порошенко, тримають гроші «під подушкою» або в банках? З часів Януковича нічого не змінилося. Тільки при Януковичі один крав, а всі інші дивилися, кому він дозволить, а кому — ні. Якщо економіка не дає грошей, то як не крутіть, у вас нічого не вийде.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети