Воля - або смерть!

23 марта 2014
8508 просмотров Голосов: 1 Автор:Пророк
article4292.jpg

Воля – або смерть!
Наближаються позачергові вибори Президента України. Хто буде кандидатами у Президенти? В основному, це люди, котрі уже налаштували народу України смертельну пастку – промайданивши Крим. Це фахівці по смертельних пастках. Тому, чому ми знову повинні їм вірити? Чи не стануть вибори Президента, котрі вони задумали, черговою пасткою, щоб повести народ, як овець на бойню, із втратою назавжди незалежності України. Саме так. Такі плани Росії. Вибори відбуватимуться під прицілами, на наших кордонах, російської армії. На прикладі референдуму у Криму ми пересвідчились, на чию користь відбудеться цей фарс. Якщо обере народ того Президента, котрого захоче Кремль, буде мир, якщо іншого – війна.
У любому випадку, це буде повна втрата незалежності України назавжди.
Тому, потрібно негайно припинити це дійство.
Потрібно якнайшвидше зайнятися розробкою нової редакції Конституції України і прийняти її на всеукраїнському референдумі, щоб навіки зцементувати державу.
Із кримських подій народ побачив нікчемність обіцянок могутніх держав світу цього по захисту територіальної цілісності України. Він просто нас кинув напризволяще. Світ боїться російської ядерної зброї та навчений трагічними подіями Хіросіми та Нагасакі, тому ніколи не заступиться за Україну.
Отже, захистити територіальну цілісність України ми зобов’язані самі і тільки самі. І така єдина можливість є – це прийняття на всеукраїнському референдумі нової Конституції України.
Народ прийме нову Конституцію, а Конституція захистить народ!
Це єдиний вихід із драматичного українського становища.
Народ України повинен скористатися драматичною нагодою своєї новітньої історії та у конституційному документі передбачити відновлення Україною свого ядерного статусу. На першому етапі цього відновлення повинно бути застережено агресора і світ, що Україна замінована 15-ма діючими атомними реакторами і одним прикритим саркофагом, що тріщить по швах. Народ України повинен підтвердити, що Україна жодному агресору не дістанеться.
У своїй більшості народ України – християни. А Ісус Христос смертю смерть подолав. І ми також смертю подолаєм агресора. Іншого виходу у нас немає. Тому, ми, як християни зобов’язані наслідувати приклад Спасителя. Переконаний, що тільки таким чином ми переможемо – збережем Україну.
Для втілення цієї ініціативи, весь небайдужий народ України повинен згуртуватися та зорганізуватися у громадське об’єднання.
З нами Бог. Україна чекає наших дій. Амінь.
Пророк: Мирослав Копак.

P.S. Усім небайдужим, а також зацікавленим в положеннях Нової Конституції України, претендентам нової української влади на посади: Президента України, депутатів Верховної Ради України, депутатів обласних, районних, міських і сільських рад, міських та сільських голів прошу звертатися за наступними адресами: muroslav.kopak@ukr.net www.facebook.com/prorok.ua
А/с №736, м.Тернопіль-24, 46024.
23.03.2014 р.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУкраїнцям пропонують надати право через референдум звільняти чиновників

Новости ПолитикиПарламент Криму проголосував за референдум і відставку уряду

Новости ПолитикиАксенов перенес всекрымский референдум на 30 марта

Новости УкраиныЛуганские сепаратисты объявили результаты "референдума"

Новости Общества​В Донецке продолжают пугать бандеровцами (ФОТО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети