Враженнями від прориву кордону Саакашвілі поділився рівненський чиновник

12 сентября 2017
669 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15945.jpg

Під час учорашнього прориву польсько-українського кордону у пункті пропуску «Шегині» на Львівщині Міхеілом Саакашвілі був присутній начальник Рівненського управління культури і туризму Тарас Максименко. Чиновник нині перебуває у партії «Справедливість» Валентина Наливайченка. Тож він їздив сюди зустрічати лідера своєї політсили, який супроводжував Саакашвілі.

Тарас Максименко каже, що план перетину кордону змінювали декілька разів. Спочатку його мали здійснити у пункті попуску "Краковець" на Львівщині. Проте, команді Саакашвілі повідомили, що там на них вже чекатиме поліція. Тож вирішили рухатися потягом через пункт пропуску "Мостиська" на Львівщині. Пан Тарас каже:

Українська залізниця, мені здається, перевищуючи свої повноваження, зупинила потяг на території сусідньої держави і залишила його без руху. Нам поступила інформація, що далі потяг не поїде, бо у ньому є нібито небезпечна для України людина.

Після  переговорів із пасажирами частину людей автобусами перевезли на Львів, а потім на Київ. Поляки ж відмовились їхати, і вимагали зрушити потяг з місця, тому що вони купили квитки і мають на це право. Та, незважаючи на це, потяг просто заблокували.

Третя, і, нарешті, вдала спроба перетину кордону відбулась у пункті пропуску "Шегині", де Саакашвілі чекало понад 1500 людей. Поляки на кордоні пропустили людей разом із Михаїлом Саакашвілі одразу, а от на українському з’явились вибухотехніки із собаками і почали стверджувати, що кордон замінований.

Вони шукали там нібито вибухівку. Але коли люди побачили самого Саакашвілі, якого безпідставно і незаконно не впускають у країну, терпець увірвався і вони відтіснили «живий коридор», забрали політиків і перевели їх через кордон.

Похожие статьи:

Политические статьиУ президентському рейтингу соцмереж Валентин Наливайченко у трійці лідерів

Политические статьиНаливайченко: з посади керівника СБУ мене зняли за 2 мільйони доларів

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Политические статьиВлада панічно боїться Антикорупційного суду, - Наливайченко

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети