Враженнями від прориву кордону Саакашвілі поділився рівненський чиновник

12 сентября 2017
397 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15945.jpg

Під час учорашнього прориву польсько-українського кордону у пункті пропуску «Шегині» на Львівщині Міхеілом Саакашвілі був присутній начальник Рівненського управління культури і туризму Тарас Максименко. Чиновник нині перебуває у партії «Справедливість» Валентина Наливайченка. Тож він їздив сюди зустрічати лідера своєї політсили, який супроводжував Саакашвілі.

Тарас Максименко каже, що план перетину кордону змінювали декілька разів. Спочатку його мали здійснити у пункті попуску "Краковець" на Львівщині. Проте, команді Саакашвілі повідомили, що там на них вже чекатиме поліція. Тож вирішили рухатися потягом через пункт пропуску "Мостиська" на Львівщині. Пан Тарас каже:

Українська залізниця, мені здається, перевищуючи свої повноваження, зупинила потяг на території сусідньої держави і залишила його без руху. Нам поступила інформація, що далі потяг не поїде, бо у ньому є нібито небезпечна для України людина.

Після  переговорів із пасажирами частину людей автобусами перевезли на Львів, а потім на Київ. Поляки ж відмовились їхати, і вимагали зрушити потяг з місця, тому що вони купили квитки і мають на це право. Та, незважаючи на це, потяг просто заблокували.

Третя, і, нарешті, вдала спроба перетину кордону відбулась у пункті пропуску "Шегині", де Саакашвілі чекало понад 1500 людей. Поляки на кордоні пропустили людей разом із Михаїлом Саакашвілі одразу, а от на українському з’явились вибухотехніки із собаками і почали стверджувати, що кордон замінований.

Вони шукали там нібито вибухівку. Але коли люди побачили самого Саакашвілі, якого безпідставно і незаконно не впускають у країну, терпець увірвався і вони відтіснили «живий коридор», забрали політиків і перевели їх через кордон.

Похожие статьи:

Политические статьиМедик-волонтер ПДМШ ім. Пирогова Ольга Сімонова нарешті отримала офіційну довідку про набуття громадянства України

Политические статьиНаливайченко вимагає від Генштабу офіційного залучення ПДМШ до надання медичної допомоги воїнам на передовій

Политические статьиЛідер руху «Справедливість», екс-голова СБУ після масової хакерської атаки закликає створити в Україні єдиний центр з кіберзахисту (відео)

Политические статьиБоротьба з тероризмом та корупцією. Україні є чим зацікавити США

Политические статьиНаливайченко: Білий дім охарактеризував зустріч Порошенка-Трампа 13 словами

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети