Юристи руху «Справедливість» офіційно довели в суді, що Олександр Акуленко добровелець

1 декабря 2017
586 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article16475.jpg

Тепер йому легше буде отримати статус учасника бойових дій!

 Деснянський суд Чернігова встановив юридичний факт участі Олександра Акуленка у бойових діях, пов’язаних з захистом незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

 Олександр Акуленко виявив відданість ідеї незалежності України та у 2017 році поїхав на передову. У складі ОТР «Волинь» Української добровольчої армії він боронив суверенітет держави. Його участь в антитерористичній операції підтверджена свідченнями, довідками, фото- та відеоматеріалами.

 Поки немає ніякого закону, який би встановлював юридичний факт участі добровольців в АТО, таке рішення суду – єдине державне підтвердження. Тому воїнам доводиться що є сили виборювати права в судах.

«Правовий центр «Справедливість» подав заяву та супроводжував справу в суді. Це вже не перша перемога у бою за права добробатів. За рік лише на Чернігівщині ми виграли 15 подібних справ – допомогли визнати факт участі у бойових діях нашим хлопцям і не тільки. Статус УБД отримала і доброволець Катерина Число!», — наголосив лідер руху Валентин Наливайченко.

 У Дніпропетровській області юристи «Справедливості» допомогли ще десятьом добровольцям: вибороли грошову компенсацію розміром по 300 тисяч кожному та відстояли статуси УБД.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

ОбществоСправедливость есть, и правда всегда побеждает!

Политические статьиМатеріали "зламаної пошти" мають пройти фахову експертизу і бути долучені до матеріалів справи проти Суркова

РелизыСправедливість: Костянтин Бєдовой об'єднує громадськість Київської області.

Политические статьиУкраїна має відкрити кримінальне провадження у військовій прокуратурі проти ФСБ Росії та Суркова, - Наливайченко

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети