За корупцію розплачуються громадяни України, – Наливайченко

5 апреля 2019
356 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article18482.jpg

Про вибір українців, корупцію у владі, функції президента та дебати – у прямому ефірі 24 каналу розповів кандидат в Президенти України, лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко.

– Українці ще думають, шукають відповідь, хто не балачками буде займатися, а виконувати обіцянки. З моїх спострежень ще 80% людей йде на вибори та думає. Проте дуже відповідально ставляться до цих виборів. У всіх високі очікування.

– Тільки перед виборами громадяни починають взнавати про жахливу корупцію, жахливі розкрадання в армії, електроенергії, газ. Все це лягло на вартість тарифів. За цю корупцію розпачуються громадяни України.

– 31 березня стане останнім днем корупційної системи влади. Бажання знищити корупційну владу та звільнити кожного громадянина від цих ланцюгів – стало причинами піти у президенти. Моє балатування має мету – щоб кожна українська родина отримала президента, який їм буде служити.

– Це має бути остання виборча компанія, у якій стільки грошей використовується на брудної політичної агітації, безкінечних білбордів, нав’язливої реклами. Українці чекають, коли вже закінчиться зомбування.

– Прийшов час прийняти закон, який обмежить під час будь-яких виборів кошти, які можна витрачати на політичну рекламу. За законом встановити рівні умови. Також передбачити законом, щоб обов’язком кожного кандидата у президенти була участь в теледебатах.

 

Джерело: https://24tv.ua/za_koruptsiyu_rozpachuyutsya_gromadyani_ukrayini__nalivaychenko_n1134222

Похожие статьи:

Политические статьиЖодних звинувачень Наливайченку не висунуто – Лубківський

Политические статьиМеч Справедливости или Бегущий по лезвию бритвы

Политические статьиНа Тернопільщині суд зобов’язав поновити реєстрацію кандидатів у депутати до ОТГ від Руху “Справедливість”

Политические статьиРух Валентина Наливайченка "Справедливість" рішуче засуджує позбавлення українського громадянства Михайла Саакашвілі

Политические статьиВалентин Наливайченко про безпеку телекомунікацій

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети