Захід незадоволений Україною

28 апреля 2015
2839 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8446.jpg

Не тільки російські, але й західні ЗМІ пишуть в останні дні про розчарування Заходу в діях і бездіяльності української влади на шляху реформ, про що стало явно відомо в ході проведеного напередодні саміту Україна-ЄС. На жаль, дана інформація відповідає дійсності.

Лідери Євросоюзу під час саміту в Києві «розгнівали» українського президента Петра Порошенка, порадивши йому активніше займатися економікою, цитують сьогодні Wall Street Journal російські ЗМІ.

«Брюссель заявляє, що Київ не виконав домашню роботу», — пишуть журналісти американського видання. При цьому вони наводять слова неназваного високопоставленого чиновника ЄС, який заявив, що президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер передав президенту України односторінковий документ, що містить завдання, які Україна повинна реалізувати, щоб переговори з Брюсселем увінчалися з успіхом.

Серед цих завдань запровадження біометричних паспортів, заходи щодо зміцнення безпеки кордонів, а також кроки по боротьбі з організованою злочинністю і відмиванням грошей.

Можна було б, звичайно, припустити, що російські журналісти в підконтрольних Кремлю виданнях як зазвичай «помилилися» в перекладі. Однак, на жаль, це правда.

Підтвердив невдоволення Заходу сьогодні навіть глава фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко.

За його зізнанням, на Міжнародній конференції на підтримку України стали помітні розбіжності між Києвом і його західними партнери. Причому, на думку Луценка, незадоволеними виявилися обидві сторони. «Ми — скривджені відмовою в безвізовому режимі і перспективою членства. Вони — розчаровані повільністю і хаотичністю реформ», — написав він у Facebook.

Що тут сказати. Дійсно, українці реально побачили і скоро оцінять на власній шкурі тільки одну-єдину «реформу» в Україні за останній рік — це підвищення більш ніж у 6 разів з квітня ціни на газ. Приблизно так само, схоже, оцінили реформаторські зусилля української влади і на Заході.

Залишається лише ще раз дорікнути тих співвітчизників, які голосували рік тому на президентських виборах за олігарха Порошенка. Ви хотіли такого президента і отримали його, а тепер, як кажуть, «маємо те, що маємо»…

Похожие статьи:

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети