Захід незадоволений Україною

28 апреля 2015
3021 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8446.jpg

Не тільки російські, але й західні ЗМІ пишуть в останні дні про розчарування Заходу в діях і бездіяльності української влади на шляху реформ, про що стало явно відомо в ході проведеного напередодні саміту Україна-ЄС. На жаль, дана інформація відповідає дійсності.

Лідери Євросоюзу під час саміту в Києві «розгнівали» українського президента Петра Порошенка, порадивши йому активніше займатися економікою, цитують сьогодні Wall Street Journal російські ЗМІ.

«Брюссель заявляє, що Київ не виконав домашню роботу», — пишуть журналісти американського видання. При цьому вони наводять слова неназваного високопоставленого чиновника ЄС, який заявив, що президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер передав президенту України односторінковий документ, що містить завдання, які Україна повинна реалізувати, щоб переговори з Брюсселем увінчалися з успіхом.

Серед цих завдань запровадження біометричних паспортів, заходи щодо зміцнення безпеки кордонів, а також кроки по боротьбі з організованою злочинністю і відмиванням грошей.

Можна було б, звичайно, припустити, що російські журналісти в підконтрольних Кремлю виданнях як зазвичай «помилилися» в перекладі. Однак, на жаль, це правда.

Підтвердив невдоволення Заходу сьогодні навіть глава фракції «Блоку Петра Порошенка» Юрій Луценко.

За його зізнанням, на Міжнародній конференції на підтримку України стали помітні розбіжності між Києвом і його західними партнери. Причому, на думку Луценка, незадоволеними виявилися обидві сторони. «Ми — скривджені відмовою в безвізовому режимі і перспективою членства. Вони — розчаровані повільністю і хаотичністю реформ», — написав він у Facebook.

Що тут сказати. Дійсно, українці реально побачили і скоро оцінять на власній шкурі тільки одну-єдину «реформу» в Україні за останній рік — це підвищення більш ніж у 6 разів з квітня ціни на газ. Приблизно так само, схоже, оцінили реформаторські зусилля української влади і на Заході.

Залишається лише ще раз дорікнути тих співвітчизників, які голосували рік тому на президентських виборах за олігарха Порошенка. Ви хотіли такого президента і отримали його, а тепер, як кажуть, «маємо те, що маємо»…

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети