Заради безпеки людей Саакашвілі змінив маршрут

10 сентября 2017
1028 просмотров Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15924.jpg

Рішення про перетин українського кордону через КПП Перемишль, а не через Краківець, як було анонсовано раніше, було прийнято з міркувань безпеки людей, які приїхали відстояти інститут громадянства в Україні, написав на своїй сторінці у фейсбук керівник Секретаріату Руху Наливайченка "Справедливість" Руслан Колєсніков.

"Безпека і життя людей — понад усе! Ще вчора вся країна мала змогу бачити десятки "тітушок" із холодною зброєю, яких влада стягнула на ККП Краківець, тож, аби уникнути провокацій, Михайло Саакашвілі та політики, які його спроводжують, вирішили унеможливити провокації та, не дай Боже, кровопролиття", — зауважив Колєсніков. 
Окрім цього, він нагадав, що лідер Руху "Справедливість" Валентин Наливайченко звернувся до президента Петра Порошенка з вимогою забрати з кордону всіх "тітушок" та негайно зупинити підвіз на кордон муляжів вибухівки.

"Саакашвілі та політики, які сьогодні разом із ним та з мільйонами українців, які проти "ручного" управління країною, що безсоромно впроваджує Порошенко, обов’язково звернуться зі сцени до людей, які зараз знаходяться на КПП Краківець!" — написав Руслан Колєсніков.


 

Похожие статьи:

Политические статьи"Ми нікому не дозволимо залякувати та бити активістів та членів Руху Наливайченка безнаказанно!"

Политические статьиЧерез «запаморочення» від вседозволеності Уряд відвертає від України все більше союзників

Политические статьиРуслан Колєсніков про справедливість та буремную осінь

Политические статьиВерховна Рада: їхні плани та наші прогнози

Политические статьиСелфі ціною у 3 тисячі доларів

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети