Жовтневий Богородичний тест на прозріння

19 октября 2014
4846 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article5775.jpg

Жовтневий Богородичний тест на прозріння.
Цьогорічний жовтень визначає наш громадянський тест на історичну перспективу. Прозріти нам допомагає Сама Пресвята Богородиця.
У жовтні Пречиста знову з нами – застерігаючи показами Своєї тіні на циферблаті Годинника прозріння.
Свої покази Пресвята розпочала 7-го жовтня.
У цей день Пречиста привернула увагу людей до страшного ворога українців та усього людства – В.Путіна. 7.10 — день народження Президента Росії. У цей день дехто захотів виконати для цієї людини його забаганку, спрямовану супроти Задуму Божого – повернути для нього час на 6 років назад, омолодивши його до 56 років. Хоча, згідно його свідоцтва про народження Путін уже 62-х річний старець. Але, як би не рахували роки супротивнику Задуму Божого, все одно числа сходяться на сімці. Різниця 6-2=4. Сума числа місяця та різниці чисел дає 14. Що є двома разами по сім.
Сума 5+6=11. Сума числа місяця із останньою сумою дає 21. Це – три рази по сім.
Скільки разів 7-го жовтня Почаївська Матір Божа дарувала гнівних тіней Своєї правої Стопи Путіну на Годиннику прозріння, потрібно запитати очевидців цієї події, котрих у цей день було чимало біля приладу. Навіть тут, біля Годинника прозріння відповіді людей неоднозначні. Одні побачили дві тіні, інші – три, а хтось не бажає взагалі щось бачити.
Тому, останніх буду подальше переконувати числами.
Рівно через сім днів – 14-го жовтня, Пресвята Діва Марія повернулася до Годинника. У цей день Богородиця двічі по сім показала своєю тінью на циферблаті приладу. Застерегти Україну тінью Свого Покрову цього дня помішала Верховна Рада України сьомого скликання, обрана 28 жовтня два роки назад, тобто чотири рази по сім. Саме цього дня вона зібралася на своє засідання. Багато аналітиків сходяться на тому, що події 14 жовтня під стінами Верховної Ради дивним чином нагадували картину, яку спостерігали 1 грудня 2013 року, де сума чисел року та дня місяця дає сімку. Нагадую, що тоді народ вирішив усунути від влади сьомого по ліку українського комуністичного керівника (Хрущов, Брежнев, Черненко, Кравчук, Кучма, Ющенко, Янукович). В день Покрови Пресвятої Богородиці протестувальники немов-би не помітили різниці між нинішнім режимом і режимом В.Януковича.
У результаті безладів правоохоронці отримали 17 поранень, затримано 37 учасників безпорядків. Все це відбувалося під час кровопролитної війни, де у Сартані, за 18 кілометрів від Маріуполя, було вбито 7 цивільних людей та 17 поранено. Різниця чисел відстані дає теж число сім.
Числа сім у цих зведеннях заставляють кожного із нас глибоко задуматися.
16-е число Пречиста теж вибрала для застереження. Адже сума цих чисел дає сімку.
Так було 16 вересня під час синхронної ратифікації Верховною Радою України та Європейського парламенту угоди про асоціацію та прийняттям закону про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей. За відповідний закон №5081 проголосували 277 депутатів. Наявність двох сімок у числі депутатів, що проголосували, очевидна. Сума чисел номера законопроекту дає 14, тобто двічі по сім.
Ратифікацію угоди з ЄС підтримало 355 народних депутати України та 535 європейських депутатів. Тобто числами розміщеними у різній послідовності, де сума 5+5=10. А 10-3=7.
Тому, 16 жовтня Богородиця знову показала сімку, щоб загострити увагу світу на українській проблемі.
Цього дня Президент України прибуває у Мілан.
17 число для України знакове.
Адже 17.07.2014 року сталася страшна аварія з лайнером «Боїнг-777» рейсу Мейч 17, котра потрясла світ.
Рівно через три місяці після цієї жахливої аварії, 17 жовтня світові лідери зустрічаються в Мілані.
Цього дня за столом переговорів у Мілані зібралося для вирішення українського питання сім світових лідерів: Порошенко, Меркель, Олланд, Ренці, Путін, Ромпей та Баррозу.
26.10.2014 року – вибори до Верховної Ради України. Різниця між числами дня жовтня дає четвірку. Сума 4+10=14. 14 – це двічі по сім. Сума чисел року – це теж сім.
У цей день Пречиста буде разом з нами виконувати Свій обов’язок – приймати у нас тест на прозріння.
Зараз багато виборців не визначилися. Вони досі не прозріли, за кого їм слід віддати свій голос.
Ще є час. Прийдіть до Годинника прозріння, що поряд співочого поля у Тернополі. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Пречиста побачить вас, застереже Своєю тінью від поганого вибору, добавить прозріння, мудрості та сил. Справедлива Богородиця чекає усіх, як рідна мати, цілодобово та безкоштовно. Тільки під Покровом Пречистої, Україна у день виборів здасть успішно тест на прозріння.
Благословення Господнє на вас.Амінь.
Пророк: Мирослав Копак.
19.10.2014 року.

Похожие статьи:

Политические статьиДень незалежності на годиннику прозріння.

Туризм и путешествияЗАРВАНИЦЬКИЙ ДУХОВНИЙ ЦЕНТР

Политические статьиПутінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

Коммунальные предприятияПрипинення Угорщиною реверсу газу в Україну на Годиннику прозріння

Политические статьиВиборці вчергове збаламучені книжниками та фарисеями

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk