Злий жарт Президента - "миротворця"

14 июня 2014
3830 просмотров Голосов: 0 Автор:Пророк
article5034.jpg

Злий жарт Президента – «миротворця».
Сьомого червня відбулася інаугурація Президента України – Петра Порошенка. Число сім освячене з початку Біблії. І ось, рівно через сім днів – 14 червня Збройні Сили України зазнали небувалих трагічних втрат. Маю на увазі збитий у Луганську військово-транспортний літак із військовими та втратою прикордонників.
Трагедія – це результат фатальної помилки новообраного Президента, його миротворчої політики.
Слід нагадати, що народ України обрав керівника держави у першому турі, для найскорішого обрання легітимного Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України, а не якоїсь пацифістської організації.
Але замість прямого виконання покладених на нього обов’язків, Петро Порошенко вирішив відволіктися, зайнятися діаметрально протилежною діяльністю – миротворчістю.
Слід нагадати, що це переслідувана фобія. Пригадаймо, як 1 грудня 2013 року пан Порошенко боронив В.Януковича, навіть вставши перед бульдозером, щоб бува мітингувальники не взяли штурмом Президентський палац.
Тоді, розлючений натовп послухався «миротворця». Саме через нього, було втрачено шанс взяти Януковича зненацька, в час його найбільшого спантеличення і вагання, піком політичної турбулентності. Це була найсприятливіша мить, щоб нарешті спекатися конкурента. Бо неможливо вийти у безпечну гавань не ризикуючи при цьому власною головою. Цілком очевидно, що 1 грудня, при умові силового сценарію, кількість жертв та наслідків з перевороту була б значно меншою.
Пан Порошенко був при владі і знав, що після цих подій, діючий Президент згуртує та об’єднає біля себе людей, розробить реалізаційний план, змоделює ситуацію. Можливо налаштує якусь підлу пастку. Ось тоді, у Петра Олексійовича був шанс зреалізувати його миротворчу політику – розпустити Майдан. Для цього у нього був свій приватний рупор – 5 канал.
Як би можливо було повернути час назад, то зараз від розпуску Майдану не було б ціни. До речі, у цей час я звертався з пропозицією розпустити Майдан. На жаль мені це не вдалося зробити.
Впевнений, що Петро Олексійович з цим би успішно впорався.
Але час невблаганний. Його уже не можливо повернути назад. На зроблених помилках слід вчитися, щоб не наробити нових.
Але новообраного Президента недавні трагічні помилки нічого не вчать. Замість того, щоб негайно вводити військовий стан у Луганській та Донецькій областях та закрити кордон, Петро Олексійович знову наступає на ті самі граблі – стає миротворцем, вступає у переговори з окупантом України – Путіним.
Тим часом окупант не дрімає. У результаті влучення ракети «Игла» у військово-транспортний літак ІЛ – 76 загинули 49 військовослужбовців. В суботу також загинули 5 прикордонників.
Трагедія сталася не випадково через сім днів після інаугурації Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Господь числом подає свій Знак новообраному Президенту, для зміни його політики.
Україна у жалобі.
Вічна пам'ять Героям.
Благословення Господнє на Вас.
Пророк: Мирослав Копак
14.06.2014 р.

Похожие статьи:

Новости Политики​У проекті змін до Конституції у президента менше повноважень, а більше у Ради та Кабміну

Новости Политики​Политолог спрогнозировал первые действия будущего Президента

Новости Общества​Яценюк звернувся до українців напередодні виборів (ВІДЕО)

Новости Политики​Симоненко більше не бере участь в президентській гонці

Выборы​В теледебатах вирішили прийняти участь всі кандидати в президенти України

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk