Золота лихоманка

28 ноября 2014
4432 просмотра Голосов: 1 Автор:Пророк
article6219.jpg

Золота лихоманка.
Пригадую свої армійські роки. Тоді мій приятель по службі був вражений жахливою хворобою – бацилою золотої лихоманки. Він марив тим дембельським днем, коли він нарешті зможе зреалізувати свою мрію – знайти золотий скарб. Приятель витратив чимало часу, щоб і мене схилити до цієї авантюри. Але, тоді мене ця бацила не вражала.
І це не поодинокий приклад. В Україні, теж таких хворих вистачає. Вони навіть знаходять чимало своїх прихильників.
На відміну від мого армійського приятеля, котрий не мав уяви, де це золото знайти, ці діячі конкретно знали, де воно є і вказували на це своїм послідовникам. Це золотий унітаз у Межигір'ї. З ним вони уже реалізували свої мрії. Тепер пора примножити золоту знахідку.
Причому, неабияка нагода для цього є, адже наступила зима. Отже, потрібно опалювати країну. Для цього необхідно було заздалегідь підготуватися. Використати, як традиційні, так і альтернативні джерела енергії. Адже, складний час, найбільш сприятливий для заміни традиційних видів палива. Як фахівець по альтернативних паливах, я цього року уже тішився, що альтернатива піде.
Але я прорахувався. На цей раз золоті лихоманники помішали. Бо люба альтернатива перешкоджає їм сповна примножити свій золотий скарб.
На цей раз лихоманники використали у якості альтернативного палива золоті батони. Не повірите. Доторкніться до своїх опалювальних батарей. Тепло від них іде саме від того, що наша ріднесенька держава закупила для нас газ за золотий запас країни.
У численних публікаціях повідомлялося, що зникла частина золотого запасу Національного Банку України. Офіційно це підтвердилося. У жовтні запаси золота в офіційних золотовалютних резервах скоротилися на 35%, з 40,4 до 26,1 т, свідчить статистика Національного банку України. За стандартами Міжнародного валютного фонду, продажа цінного металу принесла банку $ 580 млн.

Цього року Національний банк вперше з літа 2004 року почав розпродавати своє золото. Протягом останніх десяти років регулятор тільки нарощував свої запаси, особливо активно це відбувалося з кінця 2011 року.
Аналітики це пов'язують з необхідністю коштів для закупівлі газу в Росії. Кредитори не поспішають надавати Україні нові позики.
Таким чином, 14,3 тонни благородного металу уже продано. Точніше, закладено у підземні сховища у вигляді природного газу.
Тепер закладене золото потрібно повернути. Звісно з наваром. Заклав 14,3 тонни, а хоче повернути побільше – 16 чи 20 тонн, чи ??? Різниця – навар. Для чого морочити собі голову, думати де знайти золото, чи як замінити газ? Це все перекладається на голови народу. Нехай тепер вони думають, де взяти тонни золота, щоб розрахуватися за газ. Не будуть мати коштів, щоб розрахуватися за паливо, нехай віддають золотом: сережками, перстенями тощо.
Ще у древні часи люди використовували свої знання у галузі алхімії, щоб штучним шляхом синтезувати цей цінний благородний метал, бо він тоді був в обігу у вигляді грошей. Тисячі алхіміків займалися різноманітними дослідами, котрі ще ніколи не увінчувалися успіхом.
Але, ця публікація дещо розкриває знання у галузі алхімії.
Ми бачимо, яким простим «алхімічним» чином перетворюється золото у газ, а потім газ у золото, звісно, що з наваром золота.
Як мені, у ці давні армійські часи, не хотілося заражатися авантюрною бацилою золотої лихоманки, все ж таки мене нею інфікували. Бо я займаюся альтернативою газу. Люди, котрі б використовували мої наробки, жили б без особливих проблем – не зв’язувалися б із золотими лихоманниками.
Бо з ними лише одні неприємності.
Часто можна почути від старших, що ми уже тої квітучої України не побачимо. А ось наші діти будуть жити у цій «казковій» державі.
Скажу відповідально, що якщо і так дальше по варварському будуть витрачатися не відновлювані поклади природних ресурсів, то швидко прийде той час, що наші нащадки будуть знати про них стільки, як ми знаємо зараз про динозаврів, а багатьом родинам на слідувати шлях цих зниклих тварин.
Можливо когось зацікавить алхімія, як перетворити газ на золото, і навпаки?
Чекатиму Ваших зауважень та пропозицій: e-mail: [email protected]
Мирослав Копак.
28.11.2014 року

Похожие статьи:

Новости Экономики21 березня – почому нині валюта та дорогметали

Новости СпортаЛох приносит Германии первое "золото"

Новости Киева​Десятки килограммов золота, 5 млн долларов, бриллианты – и это не полный список найденного в квартирах Ставицкого (ФОТО)

Новости БизнесаВсе драгоценные металлы стали дешевле - НБУ

Новости БизнесаКитай став лідером споживання золота у світі за підсумками 2013 року

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk