Звернення до всіх активістів Євромайдану

19 марта 2014
5277 просмотров Голосов: 2 Автор:Юлия Ростова
article4234.jpg

Звернення до всіх активістів Євромайдану

<o:p> </o:p>

<o:p> </o:p>

Сьогодні залізничний транспорту України перебуває у найближчій, за всю історію незалежності України, економічній, технічній та соціальній кризи, фактично він може стати реальною загрозою для економіки країни.

Катастрофічний технічний стан рухомого складу залізниць є прямим наслідком тотальної системи корупції керівництва цієї галузі, за останні роки її рівень в галузі досягприголомшливих масштабів, він по суті має всі ознаки національного лиха.

Нажаль, нова влада продовжує узаконювати корупцію в цій важливій для економіки країни галузі, пропонуючи на посаду генерального директора Укрзалізниці Михальченка С.Д., представника воровської Львівської «команди Кірпи», якого активно лобіюють най одіозніші корупціонери залізничного транспорту: Ковзель, Костюк та Дубневич, які за час перебування на керівних посадах в Укрзалізниці вкрали значно більше коштів залізниць, ніж «донецька команда». Достатньо згадати, що у 2007-2008 рр. пан Ковзель завдяки підкупу суддів обікрав Укрзалізницю на 270,0 млн. грн, а «великий комбінатор»Костюк разом зі своїми партнерами братами Ярославом та Богданом Дубневичами через свою приватну фірму ВАТ «Корпорація Колійні ремонтні технології» організував бізнес з богатомільярдними оборотами і збагатився на 3 млрд грн… Ці факти детальновикладені у матеріалах Львівської газети «Експрес», канал «ЗНК», інтернет-видання Forbes.ua.

Завдяки діям цих корупціонерів недавнього одна із найбагатших галузей економіки країни сьогодні єзбиткова, кредиторська заборгованістьвже перевищила 22 млрд грн..

Зміна одних корупціонерів на інших крім подальшого розорення цієї галузі нічогоне принесе. Таке відчуття, що корупція стала системним елементом державного управління і для нової влади, тому обіцяна люстрація всіх корупціонерів є профанацією та вагомим аргументом для організації третього майдану.

Похожие статьи:

Новости в миреПутіну нічого не відомо про корупцію при підготовці Олімпіади-2014

Новости в миреУ Хорватії понад 300 працівників медицини притягнуті до суду за корупцію

Новости ЭкономикиПерший заступник Міністра доходів і зборів проведе чистку міністерства від корумпованих співробітників

Новости Преступности​Мельника випустили із СІЗО за 609 тисяч гривень

Новости ПолитикиКиевская избирательная комиссия - рассадник коррупции

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk