Доставка холодильника – поради від професіонала

17 декабря 2014
6995 просмотров Голосов: 0 Автор:Українский Богатир
article6390.jpg

Здійснювати перевезення холодильника у Львові слід продумано. Іноді здається, що Львівська бруківка була створена для руйнування холодильників… такий собі винищувач побутової техніки 21 ст.

Жарти жартами, але проблема лишається невирішеною. Тож, як правильно перевезти холодильник, відповість нам директор мувінгової компанії «УКРАЇНСЬКИЙ БОГАТИР», Володимир Петрович.

— Володимир, скажіть – чи дійсно важка та справа перевезти холодильник?

— Для людей, які це роблять щодень – перевезення холодильника не є проблемою. Це може бути проблематично для тих, хто здійснює перевезення бездумно. В мене був знайомий водій, який доказував, що холодильник можна перевозити в горизонтальному положенні. В результаті, одному з клієнтів, по сьогодні віддає гроші за зіпсований прилад.

— Скажіть, а у Вашу компанію часто звертаються за послугою перевезення холодильника?

— Скажу відверто, що люди намагаються зекономити на такій послузі. Хтось перевозить холодильник на даху своєї шістки, а хтось на пару з тещею зносить прилад з 10-го поверху, облуплюючи ним всі стіни.

В нашу компанію звертаються, переважно ті, хто купив новий холодильник, або хоче перевезти дорогий прилад у нову квартиру. Цим людям потрібна гарантія безпечного перевезення холодильника, тож ризикувати і перевозити самостійно вони точно не будуть.

— Що Ви порадите тим людям, які все ж таки вирішили перевезти холодильник самостійно?

— Обов'язково потрібно повністю звільнити холодильник від продуктів та розморозити його. Якщо Ви не розморозити, то під час перенесення холодильника вода буде потрапляти у електроніку та може зіпсувати прилад. Далі слід запакувати холодильник у його рідну коробку. Якщо вона не збереглась, то завчасно придбайте картон, скот та стрейч плівку.

— А як бути з технічною забороною нести холодильник горизонтально чи по діагоналі?

— Для цього існують такелажні ремені. Вони запихаються під холодильник; дві людини регулюють їх розмір і піднімають над землею, приблизно на 10 см. Таким чином перенесення холодильника відбувається вертикально.

— Назвіть, будь-ласка, існуючі застереження при транспортуванні холодильника.

— Добре, перерахую, що не можна робити при перенесенні холодильника:

1) Не можна переносити холодильник мотором вверх. Можна пошкодити охолоджуючу систему.

2) Не можна класти холодильник горизонтально. Це може пошкодити електроніку.

3) Не можна після перевезення холодильника його одразу включати. Має пройти хоча б 12 годин адаптації.

4) Якщо Ви не маєте часу на перевезення холодильника та інших вантажів – довірте цю справу мувінговій компанії «УКРАЇНСЬКИЙ БОГАТИР». З нами вантажні перевезення у Львові пройдуть швидко, акуратно та НЕДОРОГО!

Похожие статьи:

Мебель и бытПеревозка бытовой техники

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети