5 прекрасних місць у Європі, які треба відвідати

8 июля 2015
3312 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9543.jpg

Старий Світ сповнений гарних місць. Деякі з них, на жаль, втрачають свою чарівність, будучи заповнені величезними натовпами туристів.

Скоп'є, Македонія.

У столиці Македонії, розташованої в долині річки Вардар, сильно відчувається вплив турецького стилю. Ті, хто хоче відпочити від міста, може вирушити у мальовничу гірську трасу на озеро Охрід. Будучи одним з найкрасивіших місць в Європі, це озеро є найдавнішим в Старому Світі і найглибшим на Балканах. Частково воно розташоване в Македонії, частково — в Албанії.

Національний парк Каланк, Франція.

Цей справді райський куточок на узбережжі Середземного моря приводить в захоплення кожного. Зовсім недавно він був оголошений національним парком. Термін Каланк означає геологічну структуру, характерну для південної Франції. Прямовисні скелі тутешнього узбережжя називають «середземноморськими фіордами».

Північна Ірландія.

Північна Ірландія — це гарячі джерела, діючі вулкани і дивовижні національні парки. В місцевості Hsavk екскурсійні компанії забирають бажаючих в рейси, під час яких можна помилуватися на китів. Різноманітна берегова лінія нагадує норвезькі фіорди, а гірський ландшафт ідеально підходить для любителів фотографії.

Скадарське озеро, Чорногорія.

Чорногорія, і, зокрема, Атлантична Рів'єра, набирає все більшу популярність. Одним з варіантів дістатися сюди можна назвати поїздку на власному автомобілі. Серед найбільших пам'яток Чорногорії — Скадарське озеро, яке розташоване на кордоні з Албанією. Воно найбільше за площею на Балканському півострові і на островах можна помилуватися на історичні монастирі.

Белград, Сербія.

Белград поступово набирає популярність, оскільки сюди можна дістатися безліччю недорогих рейсів з різних країн. Столиця Сербії є одним з найстаріших міст в Європі і її довга і бурхлива історія налічує більше 7000 років.

Події недавнього минулого теж не пощадили місто. В результаті бомбардувань НАТО в 1999 році були знищені мости через Дунай, урядові будівлі і місцеве телебачення. Однак, навіть якщо це місто ніколи і не потрапить у список найкрасивіших, це зовсім не означає, що його не варто відвідати. Як і будь-яка європейська столиця, він вирує життям 24 години в добу.

Похожие статьи:

Общество​З початку року туристичний потік до Криму склав 4 млн 27 тис людей

Новости Сельского хозяйства​Сільський туризм як елемент розвитку сільської місцевості

Туризм и путешествияОдесу переповнять туристи

Туризм и путешествияУкраїнських туристів кидають на гроші

ОбществоКрим залишиться без туристів

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети