Болгарія залишається популярною для туристів

20 июня 2015
2712 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9254.jpg

Завдяки феноменальному успішному зимовому сезону, коли гірськолижні курорти принесли Болгарії надприбуток у розмірі €17,5 млн, туристична галузь країни не тільки не «просіла» через відтік відпочиваючих з Росії та України, але і продовжує набирати обороти.

Міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова повідомила, що галузь розвивається за рахунок збільшення турпотоку з інших країн. У лютому нинішнього року уряд Болгарії оголосив про пом'якшення вимог для отримання місцевої візи для громадян Росії і Туреччини. І це дозволило збільшити турецький туристичний потік майже на 30%. Крім того, на 20% зросла кількість відпочиваючих з Ізраїлю, на 17% — з Німеччини і на 7% — з Австрії.

Незважаючи на досить невтішні прогнози по російським і українським туристам, кількість яких влітку скоротиться ще на 30%, перспективи галузі в цілому непогані. Втрати розраховують компенсувати за рахунок подальшого зростання з боку відпочиваючих з інших країн.

За прогнозами Міністерства Туризму Болгарії, влітку 2015-го болгарські курорти відвідає на 5% більше гостей з Німеччини, грецький і ізраїльський турпотік зросте на 10%, французький — на 4,5%. А Литва, Латвія і Молдова в цілому додадуть 40%. Приріст в районі 5% продемонструють відпочиваючі з Чехії та Білорусі. Щоб розвинути успіх, уряд Болгарії робить все можливе, щоб покращити туристичну інфраструктуру країни і зробити країну більш привабливою для відпочинку.

А все тому, що Крим тепер став небезпечною зоною!

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети