Болгарія залишається популярною для туристів

20 июня 2015
2582 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9254.jpg

Завдяки феноменальному успішному зимовому сезону, коли гірськолижні курорти принесли Болгарії надприбуток у розмірі €17,5 млн, туристична галузь країни не тільки не «просіла» через відтік відпочиваючих з Росії та України, але і продовжує набирати обороти.

Міністр туризму Болгарії Ніколіна Ангелкова повідомила, що галузь розвивається за рахунок збільшення турпотоку з інших країн. У лютому нинішнього року уряд Болгарії оголосив про пом'якшення вимог для отримання місцевої візи для громадян Росії і Туреччини. І це дозволило збільшити турецький туристичний потік майже на 30%. Крім того, на 20% зросла кількість відпочиваючих з Ізраїлю, на 17% — з Німеччини і на 7% — з Австрії.

Незважаючи на досить невтішні прогнози по російським і українським туристам, кількість яких влітку скоротиться ще на 30%, перспективи галузі в цілому непогані. Втрати розраховують компенсувати за рахунок подальшого зростання з боку відпочиваючих з інших країн.

За прогнозами Міністерства Туризму Болгарії, влітку 2015-го болгарські курорти відвідає на 5% більше гостей з Німеччини, грецький і ізраїльський турпотік зросте на 10%, французький — на 4,5%. А Литва, Латвія і Молдова в цілому додадуть 40%. Приріст в районі 5% продемонструють відпочиваючі з Чехії та Білорусі. Щоб розвинути успіх, уряд Болгарії робить все можливе, щоб покращити туристичну інфраструктуру країни і зробити країну більш привабливою для відпочинку.

А все тому, що Крим тепер став небезпечною зоною!

Похожие статьи:

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети