Нічні вовки" не бояться провокацій у Польщі під час мотопробігу. Чому?

17 апреля 2015
2210 просмотров Голосов: 1 Автор:Діма Ждовану
article8317.jpg

«Нічні вовки» розповіли в прес-центрі НСН про фестиваль мототуризму «Кубка Гагаріна», а також про провокації, пов'язаних з мотопробігом «На Берлін!».

Сьогодні в прес-центрі інформаційного агентства «Національна служба новин» активна група провела прес-конференцію, призначену до старту Міжнародного фестивалю мототуризму «Кубка Гагаріна», на тему: «Космічний мотопробіг і відродження Кубка Гагаріна».

Міжнародний фестиваль мототуризму «Кубка Гагаріна» пройде з 5 по 7 червня 2015 в Петербурзі. Кубок Гагаріна — нагорода в галузі мототуризму, яка вперше була засновано автомотоклубом в СРСР у 1964 році. Кубок вручався до 1973 року, після чого був загублений. Федерація Мототуризм Росії взяла на себе місію по відродженню втраченої реліквії і з 2015 року знову буде вручати перехідний кубок однієї з команд світового мототуризму.

«Ідея відродити Кубок Гагаріна — не нова, він був заснований в 1964 році і вручався кращій команді з мототуризму. Але в 1973 році Кубок зник. А знайшов я його в Женеві на складі міжнародної федерації мототуризму. Ми визнали за необхідне відродити Кубок. Сам Кубок — мідний, з емаллю, на ньому намальований Юрій Гагарін. У січні цього року мотоциклісти повинні були з'їхатися до Санкт-Петербурга, але потім з'ясувалося, що європейці не встигають, нібито, зробити візи. Реальні причини були політичні. Зараз захід ми вирішили все-таки проводити. Зареєстровані мотоциклісти Бельгії, Чехії, Фінляндії, США, Угорщини та інших західних країн », — розповів член мотоклубу« Нічні Вовки », голова Ради Федерації мототуризму Росії Євген Строгов.

Також голова Ради Федерації мототуризму Росії зазначив, що найактивнішими мототуристи є польські та німецькі байкери.

«Де б я не опинявся, у багатьох місцях я зустрічаю поляків-мотоциклістів», — сказав він.

За його словами, також щорічно будуть вручатися кубки Терешкової та Леонова кращим жіночим і чоловічим мотокомандам.

«Кубок Терешкової буде вручений кращої жіночої мотокоманди світу, а Кубок Леонова сам Олексій Архипович Леонов вручить авторам кращої моделі мотоцикла. Макети кубків готові, до кінця місяця вони будуть виліплені, викувані. Кубки будуть перехідними, з року в рік, як це було за радянських часів. Фестивалі будуть щорічними. Зручніше вписувати фестиваль в байк-шоу. Подібних заходів більше ніде в світі немає, щоб байкерський захід відвідувало понад мільйон людей.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети