Нудистів стає все більше

2 мая 2015
25418 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8485.jpg

Нудисти б'ють на сполох: середній вік любителів засмагати голяка стрімко зростає, а молодь не поспішає приєднуватися до руху. За останні десятиліття кількість членів в найбільших нудистських організаціях не змінюється або поступово знижується, повідомляє The Wall Street Journal. Помітний відтік відвідувачів відзначають також власники пляжних «голих» курортів.

Мода на життя без одягу з'явилася в 60-70-ті роки минулого століття, тому більшість нудистів зараз абсолютно сиві, відзначає видання, і вони намагаються знайти методи, щоб залучити у свої ряди молодих. Головне, вважають лідери руху, створити комфортні умови, в яких молодь буде готова зняти одяг і при цьому не відчувати себе незручно в присутності літніх нудистів, що годяться їм у дідуся і бабусі.

Власники «голих» курортів планують приманити молодих грою в покер, пляжним волейболом, гонками, стрибками та музичними фестивалями. Брати участь у всіх цих заходах, зрозуміло, доведеться без одягу.

Також переглядається ряд обмежень, зокрема, таких як заборона виходити на пляж людям з татуюваннями і пірсингом (зараз активісти нудистського руху вважають, що наколки і прикраси приховують тіло, і не приймають їх володарів в свої ряди). Заради молоді в готелях навіть згодні не закривати басейни з заходом сонця. Раніше літні нудисти часто скаржилися на гучні компанії, які плещуться вночі в басейнах, але зараз власники курортів стверджують, що їх постійні відвідувачі готові потерпіти заради припливу свіжої крові та збереження нудистської культури.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаНа пляжі не можна купляти їжу

IT-ТехнологииЯк захистити свій смартфон на пляжі?

Туризм и путешествияЛетний отдых в Судаке

СтатьиЛучшие места отдыха: ст. Голубицкая

Женский раздел​Все о лете

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети