Одесу переповнять туристи

13 июня 2015
3331 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9128.jpg

У нинішньому році туристів в Одесі буде щонайменше вдвічі більше, ніж торік. Такий прогноз дав керівник центру туризму «Південна ліга» Фазіль Аскеров.

За його словами, такі висновки дозволяють зробити показники туристичного потоку в травні-червні нинішнього року. Вже зараз, в першій декаді червня, на вихідні дні вільних місць в одеських готелях практично немає. А відновлення довгострокового бронювання дозволяє припустити, що під час «високого сезону» вільних місць не буде, ймовірно, і в будні дні, тим більше, що зараз вартість проживання мінімально можлива.

Як зазначив Фазіль Аскеров, в доларовому еквіваленті вартість проживання в одеських готелях істотно знизилася в порівнянні з минулорічною, оскільки якщо долар зріс практично в два рази, то ціна в гривнях збільшилися лише на 20%. За його словами, зараз цілком можливо зняти пристойний двомісний номер за 350 гривень на добу, тобто за 15 доларів. Однак, на його думку, така ситуація триватиме недовго. У липні-серпні ціни на проживання можуть збільшитися на 30-50%.

Всього ж за цей сезон, на його думку, в одеському регіоні побуває до півтора мільйона туристів, що відповідає показнику 2013 року та вдвічі перевищує показники минулого.

Похожие статьи:

Общество​З початку року туристичний потік до Криму склав 4 млн 27 тис людей

Туризм и путешествия5 прекрасних місць у Європі, які треба відвідати

Новости Сельского хозяйства​Сільський туризм як елемент розвитку сільської місцевості

ОбществоКрим залишиться без туристів

Туризм и путешествияУкраїнських туристів кидають на гроші

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети