Що повинно бути в багажнику автомобіля?

1 июля 2015
3446 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9454.jpg

Пристрої для зарядки телефону і власні ліки

При тривалих заїздах з включеним навігатором мобільні телефони розряджається дуже швидко. Тримайте їх підключеними до зарядного пристрою, а йдучи з машини, не забирайте його з собою. У разі екстреної ситуації можна викликати службу допомоги.

Наявність аптечки першої допомоги в автомобілі обов'язкова, так само як вогнегасник і аварійний знак. Тим не менше при виборі аптечки варто уважно вивчити запропонований набір і, можливо, вибрати розширений варіант. Також можна самостійно доповнити набір тими ліками, які знадобляться в дорозі саме вам.

Так, варто покласти в аптечку таблетки від захитування, підходящі вам знеболюючі препарати, засоби від розладу шлунку і навіть від застуди: хто знає, в якій ситуації ви можете виявитися, відправившись, наприклад, в поїздку в інше місто.

Датчик тиску шин, ліхтарик і гроші

Рівень тиску в шинах варто перевіряти кожен місяць. Причому не тільки в чотирьох основних колесах, але і в запасному. Оскільки тиск в шинах впливає і температура навколишнього середовища, варто проводити тести після різкої зміни температури.

Якщо з автомобілем сталося що-то в темний час доби, вам обов'язково знадобиться ліхтарик, щоб перевірити, у чому справа. Варто вибрати варіант, який можна закріпити на поверхні: у разі необхідності проведення невеликого ремонту ця функція буде особливо корисна.

Завжди тримайте в багажнику пару робочих рукавичок і побільше чистих ганчірок — вони завжди згодяться, щоб протерти залиті дощем дзеркала або змахнути пил в салоні.

У століття цифрових технологій багато відвикли користуватися паперовими грошима, вважаючи за краще пластикові картки. А що, якщо в дорозі за містом вам захочеться купити біля узбіччя свіжих ягід, грибів, картоплі додому? Залиште в бардачку кілька сотенних папірців на такий випадок.

Змінний комплект одягу та продуктовий набір також знадобляться.

Костюм і ковдру

Вирушаючи в поїздку на велику відстань, та й просто у випадку, якщо ваша робота пов'язана з великою кількістю роз'їздів, не полінуйтеся скласти в дальній кут багажника

Пакет зі змінним комплектом одягу і взуття.

Нехай це буде щось офіційне на випадок, якщо ваш робочий вечір може несподівано закінчитися необхідністю відвідати діловий або світський захід. Чоловіків цей варіант може виручити, якщо автовласник забрудниться при заміні колеса, а дамам буде просто приємніше мати можливість змінити свій ранковий образ.

У зимовий варіант зборів можна додати теплу ковдру і шапку. Якщо раптом у машині скінчиться пальне або ж вам доведеться довгий час просидіти в автомобілі без обігрівача в очікуванні допомоги евакуатора, ви не раз подякуйте себе за передбачливість. Можна купити і кілька хімічних грілок для рук (продаються в спортивних магазинах). Також вас може виручити складна лопата, щоб відкрити автомобіль, якщо він виявиться в заметі.

Похожие статьи:

IT-Технологии​Україна ініціювала створення глобальної бази нелегальних телефонів

Новости ОбществаОбнародованы итоги работы мобильных операторов Украины за 2013 год

IT-ТехнологииПерша флеш-карта microSD на 128 ГБ

Новости ПолитикиБывший главред Корреспондента выложил в сеть телефоны всех регионалов

IT-ТехнологииМолодое поколение смотрят на экраны мобильных телефонов каждые девять минут

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети