Українці відпочивають на дачі

25 июля 2015
2631 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9808.jpg

У зв'язку з девальвацією гривні багатьом українцям довелося відмовитися від відпочинку на зарубіжних морських курортах. У Крим дорога закрита, а Одеса переповнена. Але відпочити, далеко від задушливого міста, хочеться. Вихід є — всі на дачу.

Що може бути прекрасніше, ніж красива і доглянута невелика ділянка за містом, де можна сховатися від всюдисущого міського шуму і смогу? Місце, куди можна приїхати з сім'єю, дітьми або ж друзями та знайомими на вихідні, щоб відпочити.

Для того щоб дача виглядала більш затишно і мальовничо, багато власників заміських дач докладають просто неймовірні зусилля. Однак цю проблему можна вирішити менш радикальними методами. Як один з варіантів дизайну заміської ділянки можна продумати ландшафтний дизайн ділянки і запропонувати влаштувати на своїй дачі невелику декоративну водойму.

Насамперед, це вирішить відразу кілька проблем:

підвищить вологість повітря, що благотворно впливає на стан людського організму;

створить затишний і розслабляючий куточок в саду, де можна забути про всі проблеми на роботі, шкідливого начальника або навіть неспокійну політичну обстановку;

Щоб влаштувати на дачі водойму, не доведеться особливо витрачати кошти. Адже зараз більшість фірм з ремонту та опоряджувальних робіт вже готові запропонувати потенційним клієнтам найрізноманітніші за формою і розмірами варіанти майбутніх водойм. Найчастіше їх виготовляють зі спеціальних пластиків, які можуть вірою і правдою служити більше 15 років без особливих втручань. Котлован для водойми необов'язково рити дуже глибокий. Набагато важливіше продумати систему подачі і відведення води і задуматися над хорошим септиком.

Для того щоб водойма виглядала більш мальовничою, можна посадити водні і прибережні рослини. Вони не вимагають особливого догляду, однак разом створюють дуже гармонійний зовнішній вигляд.

Так як на території нашої країни погодні умови завжди можуть різко змінитися, при бажанні власник ділянки може спорудити зручний тент або навіть подібність великої альтанки з продуманою системою обігріву. У цьому випадку водойма буде радувати погляд рідних і близьких не тільки влітку, але і в снігові вечора нагадувати про сонячні дні.

Похожие статьи:

ЭкономикаУкраїнці масово оформляють субсидії

Новости в мире​Євросоюз додав до списку на санкції ще декількох українців

ОбществоВсе більше держав Шенгенської зони відмовляють українцям у візах

Новости ОбществаПосилюється перевірка реєстрації українців за місцем проживання -Указ Президента

Новости УкраиныУкраїнці стали більше заробляти

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети