ЗАРВАНИЦЬКИЙ ДУХОВНИЙ ЦЕНТР

9 ноября 2014
3770 просмотров Голосов: 1 Автор:Пророк
article5973.jpg

ЗАРВАНИЦЬКИЙ ДУХОВНИЙ ЦЕНТР.
Тернопільщина, уже майже 800 років має свою візитівку-святиню – це Зарваниця. Історія цієї древньої святині сягає важких періодів життя українського народу. Саме у такий час Пресвята Богородиця Своїми Знаками подала сигнал на порятунок перед монголо-татарською ордою.
Рятуючись від варварського нашестя, київський чернець потрапив на Поділля, зупинившись на березі річки Стрипи. Щиро молячись і благаючи заступництва Богородиці, він заснув і побачив у сні Пречисту Діву Марію з Дитятком Ісусом та двома ангелами, які тримали у руках лілеї. Пречиста торкнулася скитальця та розпростерла над ним свій омофор. Чернець прокинувшись, побачив серед долини джерело, а над ним ікону Богородиці з Дитятком Ісусом на руках. Вражений дивом, він впав на коліна і щиро молився, омиваючи свої рани. Невдовзі після повернення до нього сил і на честь цього дива, монах в одній із печер збудував келію, встановивши у ній чудотворну ікону. А місце де його «зарвав» сон, назвав Зарваницею.
Зараз, так як під час монголо-татарського іга, народ знову рятується від варварського нашестя. Тому, у сьогоднішній драматичний час, Матір Божа не полишає нас. Вона знову з нами на Тернопільщині. Тепер у її обласному центрі – місті Тернополі. У більшості випадків, паломникам, щоб відвідати Зарваницю потрібно добиратися через Тернопіль. Якраз, тепер у цьому місті розміщена новітня візитівка-святиня – це Годинник прозріння, що поряд співочого поля. Прийдіть до цього оберега, люди з усього світу. Не під залізобетонними склепіннями Церков, а тут, просто неба, Пречиста побачить вас, застереже Своєю тіню від варварського нашестя, напасті, добавить мудрості та сил. Справедлива Богородиця чекає усіх, як рідна мати, цілодобово та безкоштовно. Благословення Господнє на вас. Амінь. Пророк: Мирослав Копак

Похожие статьи:

Политические статьиДень незалежності на годиннику прозріння.

Политические статьиВиборці вчергове збаламучені книжниками та фарисеями

Политические статьиЖовтневий Богородичний тест на прозріння

Политические статьиПутінська тінь сьомого жовтня у Тернополі

Коммунальные предприятияПрипинення Угорщиною реверсу газу в Україну на Годиннику прозріння

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети